Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt egy fogamzásgátló...

Kimaradt egy fogamzásgátló tabletta. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap teljesen megfeledkeztem róla, és most vettem csak észre, hogy 1 szem kimaradt. A betegtájékoztató azt írja, hogy vegyem be a kimaradt tablettát és rendben szedjem be a csomag tartalmát. Akkor most 1 napos csúszással szedjem be a többit is, vagy holnap reggel/délelőtt vegyem be a ma estit, és utána a többit? Kicsit aggódok, hogy baj lehet belőle. Holnap, mivel elvileg munkanap van, rendel a nőgyógyász?

2012. nov. 9. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor most 1 napos csúszással vedd be.
2012. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a fogamzásgátlás témakörben is feltettem a kérdést, ott meg valaki azt írta, hogy most vegyek be még egyet, a mait is. Szerintem meg mára elég 1, holnap meg kikérem a doki véleményét, úgyis már esedékes a következő adag felíratása, de szerintem is csúsztatva kéne beszedni... Azért köszi :)
2012. nov. 9. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy a tájékoztató szerint be kell venni a kimaradt tablettát. Ha ezt írja, akkor be kell venni a kimaradt a tablettát! Az enyém azt is írja, hogy ez lehet egyszerre két tabletta beszedése is egyszerre, de ez más típus lehet.
2012. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a kimaradt szemet bevettem este, a következőt reggel, aztán este mégeggyet. A doki azt mondta, hogy teljesen jól csináltam, de be lehet venni egyszerre a kettőt is. Köszi a válaszokat :)
2012. nov. 15. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!