Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a tapasztalataitok az...

Mik a tapasztalataitok az esetutáni mellékhatásaival kapcsolatban? Van-e javaslatotok, egy használható módszer?

Figyelt kérdés
Május végén hagytam abba a fogamzásgátlóm szedését, aztán egy baleset kapcsán Júniusban eset utáni tablettához kellett folyamodnom, ezután normálisan meg is jött, aztán hónapokig szinte semmi (még most is így van, de az orvos mindig csak annyit mond, hogy ez normális), ellenben kb másfél hónapja rémesen pattanásos lett az arcom. Kozmetikusnál jártam többször is, de mindig csak rosszabb lett. Durva gyógyszereket pedig nem szívesen szednék.

2012. okt. 29. 12:20
 1/2 anonim válasza:
sajnos nekem is volt részem esemény utáni tablettában (Escapelle), de én azon kívül, hogy a köv. alkalommal 2 hetet késett a menzeszem,mást nem tapasztaltam.
2012. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez jó eséllyel nem az esemény utáni, hanem még a fogamzásgátló abbahagyása miatti probléma.

Majd elmúlik, legyél türelmes. Ha meg nem múlik el, akkor orvos...

2012. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!