Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szőrösebbek lennétek az...

Ha szőrösebbek lennétek az átlagos nőknél (hormonprobléma miatt), szednétek fogamzásgátlót vagy maradnátok az örökös gyantázásnál/epilálásnál?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 00:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%

A hormonproblémát lehet rendezni WILD YAM kapszulával!

(Vigyázat : nem jó erre a fogamzásgátló tabletta és a nőgyógyász által felírt különböző hormon-tabletták is csak még több bajt fognak okozni!)


Olvass utána a WIKD YAM kapszulának, kb. 6-8 hónapos kúra után megszűnnek a hormonproblémáid.

2012. nov. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
*WILD YAM
2012. nov. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én régóta szedek fogamzàsgàtlót, de nem vettem észre, hogy kevésbé lennék szőrös. Mondjuk alapból se vagyok az. Ha a hormonprobléma a női hormonjaid hiànya( ösztrogén), akkor mindenkèpp segít viszont. A mellékes előnyei pedig, hogy nem fogsz úgy görcsölni, ha megjön, és keveset is vérzel. Ami meg ugye hasznos, hogy nem kell folyton aggódni a pecsétek miatt.
2012. nov. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Az első vàlaszolót hanyagold! Ezerféle hormonprobléma létezik, honnan tudnà, h neked melyik van? Olyan szer meg nincs nyilvân, ami mindre jó. Az ösztrogénhiànyra az ösztrogéntabletta a legjobb, nem valami kínai kuruzslótabletta.
2012. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az orvosok miért nem ezt írjàk? Mit értesz azalatt mégis, hogy természetes ösztrogén? Azonkívül attól, hogy természetes, még nem lesz jobb, mint a mesterséges. A màk is természetes, mégse màkteàt iszol, ha fàj valamid, hanem beveszel egy tablettàt. Mert arról pontosan tudod, hogy mi van benne! Azok a hormongyógyszerek millió nőt meggyógyítottak, először azt kéne kipróbâlnia.
2012. nov. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én ugyanolyan szőrmók maradtam fogamzásgátló mellett is.

annyi, hogy a fog. g. kiiktatja a peteérést vagy nem engedi a beágyazódást, attól függ milyet szedsz.

nekem annyival jobb hogy nem 3 hétig tart a vérzés hanem 3 napig és nem egy kannányi vért veszítek hanem pár kávéskanálnyit.

amúgy, segít a szőrproblémán ha egy egész nyáron át mindennap pörkölteted magad a napon (bár a bőrrák kockázata nő). nekem azóta minden szőröm szőke, a bőröm ugyan visszafehéredett de már közel sem olyan undorítóan kirívó fekete szőreim vannak hanem szinte fel se tűnnek.

remélem ez így is marad.

2012. nov. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Én is inkább orvos által javasolt gyógyszert szednék, de még ebben sem vagyok biztos. A menstruációmmal nincs gond, nem szokott fájni a hasam és mennyiségileg is normális.

Utolsó: a napozás nálam leégéssel jár mindig, úgyhogy ez kizárva, de azért köszönöm a tanácsot.

2012. nov. 11. 01:41
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Első: állítsd le magad.


Kérdező: el kell menni alapos nőgyógyászati-endokrinológiai vizsgálatra először is. Aztán lesz laborvizsgálat..stb. Nagyon sokféle hormonzavar lehetséges valóban. A vizsgálatok alapján dönti el az orvos majd, milyen kezelést ad. Van egy bizonyos fajta gyógyszer (Cypromix talán a neve) ami kimondottan hormonzavarral összefüggőő szőrösödésre való. Lehet, hogy pont ezt írják fel neked is.

2012. nov. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel a problémával küzdök (PCOS miatt), addig biztosan nem fogok tablettát szedni, amíg nem muszáj.

Ha mg a ciklusom rendben lenne mint neked, akkor a jóisten se tudna rábeszélni, hogy beszedjem.

2012. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy-alulműködése miatt vannak ilyen gondjaim, főleg arcomon zavart mindig ezért nőgyógyász tanácsára szedtem fogamzásátlót. 2 évig szedtem de nem lettem kevésbé szőrös viszont amikor abba hagytam sokkal sokkal rosszabb lett!!! :(
2012. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!