Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonprobléma esetén tényleg...

Hormonprobléma esetén tényleg elfogadható a rendszertelen menstruáció? (42,47,35,37 napos ciklusok. )

Figyelt kérdés
Ezek az utóbbi 4 hónap eredményei, teljesen jó hormonok mellett. A prolaktin szintem és a TSH-m szokott magas lenni, de most rendben van mindkettő. Fogadjam el, hogy nekem sosem lesz normális? Miért van ez, ha a hormonjaim rendben vannak? Az egyik orvos azt mondta, hogy nálam ez elfogadható, a másik gyógyszert írt volna. Nem inkább az okot kéne megkeresni?
2012. szept. 25. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy rendben?

Mert a TSH ennek a működészavarára is utal.

2012. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyógyszerrel, igen.
2012. szept. 25. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Hormonprobléma esetén igen, "rendezett" hormonprobléma esetén nem.

Van 3. és 21. napi vérvételed? Megírod az eredményét?

2012. szept. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincsen, soha nem csinált egyik orvos sem. Pedig 3-nál is voltam. Mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy akkor (2 éve) már kb. 3 hónapja nem volt menstruációm. Mostanában meg már csak prolaktint néznek + TSH-t.
2012. szept. 27. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:

De gondolom a 2 év alatt már volt pár menstruációd, amikor nyugodtan megnézhették volna a dokik. :S

De egyébként Duphaston, Provera, Norculottal is meg lehet hozni bármikor, igaz, ilyenkor nem "tiszta" a vérkép, de a semminél több.


Én a helyedben keresnék egy normális magánorvost, ha már TB-alapon nem képesek semmit csinálni.

2012. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy volt. Csak akkor már nem nézték. :S

Már én is ezen gondolkodom, hogy elmegyek magánorvoshoz.

2012. szept. 28. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Na elmentél?
2014. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Magánorvosnál nem voltam, de azóta már volt 3. napi vérvételem és minden tökéletes volt. A TSH-m nem jó egyedül, de a menstruációim már többnyire 35 napon belüliek.
2014. dec. 18. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!