Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ti menses-kor kis...

Csajok! Ti menses-kor kis táskában viszitek a betétet a vécére? Vagy miben? És a fiúk nem röhögnek ki/szólnak meg? És nem féltek hogy rád nyitja vki az ajtót mikor éppen cseréled? Mert nekünk pl. nincs zár az ajtón.12/L

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ilyen kis apró neszeszerbe viszem ki:)

és semmi közük hozzá. ez természetes. amúgy lehet abban zsebkendő is :D volt h kiröhögtek,mert kiszedték a táskából és mindenhova oda ragasztották. én meg jól elkezdtem ordítani,h nem olcsó mulatság,és minden nőnek van mert ez a természetes.. stb :D szóval ne érezd cikinek:)

16L

2012. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A zsebedbe is teheted nyugodtan.
2012. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én pl a táskám egyik zsebében tartom ha kimegyek cserélni akkor kiveszem és zsebredugom a betétet.a fiuk nem érdekelnek.szerencsére nálunk van az ajtókon zár,de megkérheted a barátnődet hogy tartsa az ajtot.12/l
2012. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiveszed a táskádból, a zsebedbe teszed, karon-fogod egyik barátnődet, kimentek a mosdóba, te bemész, miközben megkéred a barátnődet, hogy támaszkodjon neki az ajtónak. Kicseréled, és a régit budipapírba csavarod, majd kidobod a kukába. Most, hogy a művelet sikeres volt, és senki nem nevetett ki, mert ez nem ciki dolog, nyugodtan visszamehetsz a terembe, és nem kell, hogy égjen az arcodról a bőr.


Ha a fiúk kiröhögnek ne aggódj, Ők a hülyék. Akkor kellene aggódnod, ha nem menstruálnál.

Nekünk hál' istennek olyan fiú osztálytársaink voltak, hogy akár lobogtathattuk is volna a betétet, nem szóltak volna meg, sőt, ha látták, hogy nagyon fáj a hasunk, és megkérdezték mi a gáz, simán elmondtuk nekik, hogy megjött.


16/L


( Amúgy MENZESZ és nem menses. )

2012. nov. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Normális fiú nem röhög! Ehhez az is kell, hogy Ti lányok ne csináljatok ebből akkora titkot. Én fiú vagyok, és 9 éves korom óta van lány barátom, akivel mindig őszintén tudtunk ilyen dolgokról is beszélni.
2012. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sőt nálunk egyből nyaliznak annak,akiről megtudják hogy mensizik...nekem fiú padtársam van,egyszer kivette a betéttartó dobozomat,ott harcoltam vele,hogy ne nyissa ki,aztán sikerült elvenni. de hála az égnek,nem tudta meg hogy mi van benne :')
2012. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En par csellel elrejtem...pl a zsebembe, vagy a polom ujjaba v valami mert csak tornaorakor viszek magammal valamit altalaba es taskaval feltuno..az osztalytarsaim gyerekesek es nem veszik komolyan az ilyet.amugy nalunk se lehet az ajtot bezarni...valamelyiket becsukni se rendesen.kicsit kenyelmetlwn de en a labammal szoktam tartani
2013. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!