Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció kimaradása sport...

Menstruáció kimaradása sport miatt 15 évesen?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és március végén jött meg a menszeszem akkor még 14 voltam annyira még nem állt be de most télen ahogy elkezdődtek a kemény edzések valahogy elmaradt. Ez normális vagy valami baj? Természetesen nem voltam együtt fiuval.
2012. nov. 11. 15:49
 1/7 A kérdező kommentje:
ui_: atlétikázom heti 5 ször
2012. nov. 11. 15:49
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet s porttól,nekem az úszás miatt késett kilenc napot,mióta úszom,indig késik
2012. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje orvoshoz menni. ha másért nem, azért, hogy megnyugodj
2012. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak igaza van. Csak akkor tudsz megnyugodni, ha orvos mondja, hogy nincs semmi baj, hiszen csak ő tud biztosat mondani! :)
2012. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egy évfolyamtársam évek óta kickboxozik és mivel rendszeren csinálja,késik a fejlődése is. 14 éves,de fejlettségileg kb olyan mint én ötödikben vagy hatodikban... neki úgy 16-17 évesen fog megjönni,de nem is bánja. sokszor piszkálták tavaly,hogy elöl deszka,hátul léc. és ez csak azért mert sportol.

a sport megerőlteti a szervezetet(főleg lányoknál) és mivel a fejlődéshez zsír kell,ő azt a picit is ledolgozza. így logikus,hogy késik a menzesze. ahogy neked is,hiába jött már meg.

remélem segítettem!

2012. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönm szépen :) utolso kommentelő igen nagyon sokat segítettél kicsit megnyugodtam köszönöm! :) <3
2012. nov. 13. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:

szívesen! :D

14L

2012. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!