Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hogyan befolyásolja a...

Nektek hogyan befolyásolja a havi vérzés az idegesség?

Figyelt kérdés

Nekem holnap kell mennem 200 km-re bizottság elé és ma kellene megjönnie a ha 28 napra jönne meg.Mostanában szinte mindig késik pár napot vagy egy hetet is.

nagyon félek ,hogy holnapra meg jön ,mert nagyon megszokott lenni és tisztára át ázok. :( 46 éves múltam.Remélem az idegesség nem hozza meg hamarabb. nagyon izgulok és a pánik betegségem is szerepet játszik az idegesség miatt folyton hasmenés gyötör és ha még hozzá meg jön akkor ....hát nem tudom.

Muszáj volt leírnom,,,,kérlek reagáljatok valamit rá minden válasz segít,még ,ha le is csesztek az is segíteni szokott. Előre is köszönöm,

Minden válaszolót felpontozok.



2012. nov. 13. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sehogy sem befolyásolja, viszont akinek igen, azoknál gyakoribb, hogy az idegesség miatt késsen, minthogy előbb megjöjjön.

Meg ha már 46 éves vagy és mostanában késni szokott, könnyen lehet, hogy most lépsz a változókorba, tehát simán lehet, hogy nem jön meg holnapig.

Egyébként az extra méretű tampon+éjszakai betét kombóval is átázol?

2012. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a tamponnal és a betéttel, plusz vatta és mellette folyik ki, :( elég ciki,de már nagy pelust is próbáltam és az sem vált be. Most ezt a pelust vettem meg (kép)

[link]

2012. nov. 13. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Tena jó lesz annál nagyobb talán nincs is én szülés után használtam és megtartotta.

Pánikbetegségre szedsz valamit?

2012. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is a TENA-t javaslom, szülés utána a supert használtam, szerintem az tuti elég. amúgy egyszer nekem az idegesség miatt kimaradt, igaz akkor teljesen más miatt voltam ideges mint akiket is Te leírtál.
2012. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!