Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barnafolyás is menstrúációna...

A barnafolyás is menstrúációnak számít? Rosszkor vettem be a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2napig volt barnafolyásom,a 3.napon már vér jött és akkor vettem be a fogamzásgátlót,és szerintem azvolt a menstruációm 1napja,mivel az orvos azt mondta,h amikor megjön az elsö napon kezdjem el szedni.most akkor jól csináltam vagy nem?
2012. nov. 13. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól csináltad, bár azért jobb, ha vársz egy hetet, mielőtt gumi nélkül szexelsz.
2012. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tulajdonképen azért kaptam a fogamzásgától,h a menstrúácim beálljon,h ne ösze visza jöjjön meg.de akkor nem a barnafolyáskor kellett volna bevennem,ugye?
2012. nov. 13. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól csináltad. Menstruációnak az számít, amikor már normálisan vér is van benne.
2012. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem a barna folyáskor kellett volna bevenned, jól csináltad.

Viszont remélem azt tudod, hogy a tablettától nem fogsz meggyógyulni, nem fogja helyreállítani a ciklusod.

Annyit csinál, hogy a te rosszul működő ciklusodat kikapcsolja, és szabályos időközönként (mikor nem szeded a tabit a 7 napban), akkor csinál egy megvonásos vérzést.

Ha abbahagyod, ugyanilyen lesz, sőt, akár még rosszabb.

2012. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!