Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor kell megjönn...

Szülés után mikor kell megjönnie a menstruációnak? Hétfőn volt 7 hetes a kislányom és még nem jött meg. Pedig már szeretném elkezdeni a fogamzásgátlót. Meddig várhatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly decemberben szültem,és az idén szeptemberben menstruáltam előszőr!Tehát 9hónapos volt a pici,amikor megjött.
2009. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet,hogy nem is fog megjönni,ha szoptatol. Nekem pl szülés után 6 héttel jött meg és még most sem állt be normálisan.Ez ilyenkor természetes, mivel felborult az egész hormon háztartásod
2009. dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi elfelejtettem írni hogy nem szoptatok
2009. dec. 9. 09:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 3 hónapos, és én sem szoptatok. Ezért a dokim a 6 hetes kontrollon írt fel proverát, az szépen meghozta a vérzésemet, és elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, már a 2. levelet szedem és nincs semmi gond a mensimmel. Ha gondolod kérdezz rá Te is erre a gyógyszerre. Remélem tudtam segíteni.

2009. dec. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Van olyan fogamzásgátlútabletta, ami nincs menstruációhoz kötve. Egyébként szoptatás alatt is ezt kaptam. Mini-tabletta, a neve cerezett. Szerintem kérdezz rá a dokinál!
2009. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szülés után 5 hétig volt gyermekágyim, majd utána 22 napra jött meg.
2009. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan ebben a cipőben jártam. Sajna csak 6 hétig tudtam szoptatni, és utánna persze vártam hogy mikor jön meg újra. Mikor 3 hónap után sem jött meg, már kezdtem kicsit aggódni, de mikor 4 hónapos lett a babám megjött végre.Szóval csak türelem. Nekem azzal magyarázták hogy van úgy, hogy szoptatás allatt nem jön meg, de attól hogy már nem szoptattam, lehet hogy még voltak olyan hormonok a szervezetemben ami a szoptatásra utal. Hááááááát nem tudom hogy ez így van e, de biztos hogy neked is megjön majd.Türelem.

Addig van már védekezési mód, de ezt gondolom te is tudod :-)

2009. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!