Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány vagyok! Az Intimzónán...

Lány vagyok! Az Intimzónán ismeretlen vágások, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

2 napja észre vettem, zuhanyzás közben, hogy csípi a víz ahogy oda ér. Megnéztem a puncim, és a nagy szeméremajkamnál van egy repedés szerű seb, a kisszeméremajkamnál pedig egy mélyebb kicsi vágás, de iszonyatosan fáj. Meg is jött közben, tehát dokihoz még nem akarok. Mitől lehet ez? Borotvával nem vághattam meg magam.

Elmúlik ez hamar? Szellőztesem estenként, h száradjon a seb? Segítség! :’( nagyon fáj.


2012. nov. 14. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
el kell menned sajnos orvoshoz, de lehet, hogy erre magad is rajottel. amire en elsore gondoltam, hogy lehet hogy volt egy kulso mirigy cystad, es kifakadt mint egy talyog.
2012. nov. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egesz pontosan erre gondoltam (csak eros idegzetueknek!):

[link]

2012. nov. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére a nyálkahártya hamar gyógyul, de figyeld és ha kezd elfertőződni azonnal doki. A szellőztetés nem árt. Érdekes hogy mitől lehet ez....?
2012. nov. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi volt veled? Egyik baratnom baratnojenek hasonlo tunetei vannak. Igazabol nem ismerem, nem tudom, hogy mi van vele, ment-e orvoshoz. Veled mi volt?
2015. ápr. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!