Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vagilactot használt már...

Melike11 kérdése:

Vagilactot használt már valaki? SOS

Figyelt kérdés
6 hónapja küzdök hüvelygombával.Használtam már rá canestent,betadine,pimafucint,flukoner kapszulát.És még mindig nem szűnni a viszketés.Sőt nem vagyok elég nedves: lehet a sok kúpptól?Eddig egyik kúp után sem használtam hüvely helyreállító gyógyszert.Lehet ez a baj és e miatt viszketek és ég amikor a párommal vagyok?Tegnap voltam megint nőgyógyásznál és ő irt nekem dalacin hüvelykrémet de nem váltottam ki mert az is gombát okoz.Meg vagilactot is irt fel.Csak az a bajom a vagilactal hogy hüvelytabletta!A canesten is az volt és belőlem nem igazán folyt ki csak amikor megjött akkor folyt ki az a 3 szem gyógyszer.Addig bennem volt kb.1 hétig.Szerintetek használjam vagy használjak mást?
2012. nov. 15. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
váltsd ki nyugodtan, de vegyél irrigátort(hüvelyzuhany). drogériákban is kapsz, de a patikában segítenek is választani, tanácsot adnak a használatához stb. én colpo cleaner laktóz pezsgőtablettával használom hetente 1-2alkalommal, baj(viszketés, folyás) esetén napi 1-3 alkalommal. ez kimossa a tablettamaradékokat, és segít helyreállítani a hüvelyflórát. évekig nem tudtak kikezelni: hüvelygyulladásra gyógyszert kaptam, attól hüvelygombam lett arra újabb gyógyszer... ördögi kör... már nem szedek semmit, ha 3-4 havonta baj van ezt előszedem és pár nap alatt helyrerak. tudom veszélyes mert a kezeletlen gyulladások meddőséget is okozhatnak de egy idő utan az ember belefárad hogy értelmetlenül lapátolja a pénzt a gyógyszerészek zsebébe..
2012. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szerintem mindenképp próbáld ki, mert veszíteni nem veszíthetsz vele, az ára sem annyira húzós, mert 2500 forint körül, ellentétben pld. a canestennel, ami kb. 4 ezer forint. Nekem segített, én intim mosakodót is használtam mellé (balea kb 500 forint)...

Remélem segítettem

2013. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!