Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyásra lehet kapni...

Fehér folyásra lehet kapni valami gyógyszert vény nélkül? Egyáltalán lehet menzesz közben fehér folyásom?

Figyelt kérdés
Fehér folyásom van, és sajnos meg is van a mensim, ez szokványos? Ha nem akkor lehet rá kapni vény nélkül valami gyógyszert? A Canesten combi jó erre? (sajnos a nőgyógyászom szabin, nekem meg sürgős lenne)
2009. aug. 15. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! nem értem, hogyan érzékeled, hogy menzesz alatt van fehér folyásod... hmm?? :)


A hüvelyi fertőzések nagy részét a menstruációs vér "kisodorja", sokszor utána meg is szűnik


a fehér folyás normális, egyénenként változó a mennyisége, ha az nem bűzös, és nem lett hirtlen több, valamint nem túrós, nem jár viszketéssel, akkor semmi gond vele, nem kell kezelni. :)


én személy szerint nem tartom jó dolognak az "öngyógyítást"... nem minden esetben.. ilyenkor ugyanis előfordul, hogy az emberek olyan szereket használnak, ami nem is oldja meg a problémáját. valamint, ha nem célzott (az adott problémára való) kezelést használnak, akkor a hozzászokás esélye is nagyobb, ha pedig ez bekövetkezik, akkor nehezebb a gyógyulás.. :(


én azt javaslom, hogy várj a menzeszed végéig. ha utána is szokatlanul több, vagy a fent említett panaszaid vannak, akkor menj el egy nőgyógyászhoz. :) ha épp szabin van, keress mást az adott intézményben :)


kellemes napot!


[link]

2009. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olvass utána, valószínűleg normális élettani folyás. Nem betegség. Ha nem viszket.

[link]

2009. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gynoflor az vénynélküli, elég drága, tejsav kúp, és csökkenhet tőle folyás mennyisége.
2009. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez a menzeszem előtt egy nappal jelentkezett és égető, viszkető érzést okoz, ami elég kellemetlen
2009. aug. 15. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!