Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Férges vagyok, életemben már...

Férges vagyok, életemben már nagyon sokadjára. Nem kicsi vékonyak, hanem időnként egy-egy nagyobbat (~6 cm hosszú, 0,5 cm széles fehér). Sok gyógyszert szedtem már, de semmi. Nem tudom, mit lehetne még tenni?

Figyelt kérdés
Sokszor fáj a hasam, gyomrom, ingerült vagyok állandóan, gyakori migrénes fejfájás és állandó fáradtság. Puffadok sokszor (és már néztek terhesnek) és nyilal a beleimbe, ami nagyon fáj és sokszor órákig nem tudok megmozdulni a görcsből. Voltam kórházban többször minden problémámmal, gyomortükrözés, hasi ultrahang, vérvétel, neurológia. Sok gyógyszert szedtem, kipróbáltam a fokhagymát is, csalántea kúrát... Nincsenek állataim, nem tudom mitől vagyok kiskorom óta ennyire férges. De az orvosok nem tudtak segíteni soha. 23/L
2011. aug. 23. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
elég nehezen hiszem h az orvosok ne tudnának segíteni..ők mit mondanak?
2011. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

számomra is hihetetlen, ha egy macskából egy szem tablettával fél évre kiűzöm a férgeket,egy emberen ennyi vizsgálattal mögötte nem tudnának segíteni.

a férgeket vagy a petéiket be is kell valahogy vinni a szervezetbe, ott szaporodnak tovább.

de kell, hogy legyen hatásos féreghajtó, irtó, emberre is.

valami itt nem stimmel.

2011. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak egy ötlet: Colonix kúra?
2011. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Colonixot még 8 éve használtam, az anno segített, illetve a gyógyszer is amit felírtak. De ugye újra-újra előjön. És ezt nem tudom, hogy miért. Nem lehet, hogy olyan helyre rakódtak le a peték, ahonnan nem lehet kiűzni? Nem tudom ez lehet buta kérdés. De olvastam, hogy sok helyre be tudnak fészkelődni, és onnan csak egy-egy jut vissza a bélrendszerbe. A héten megyek háziorvoshoz, hogy írjon fel valami bogyót megint. Legalább egy ideig jó lesz...
2011. aug. 23. 16:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és az orvosok csak annyit mondtak, hogy mossam meg a zöldségeket gyümölcsöket, húst jól süssem át, mossak kezet. De ezek alap dolgok. Amúgy is már figyelek az étkezésre, mert refluxot találtak. Azt is mondták attól fáj a gyomrom, és hogy ne stresszeljek. Akartak felírni antidepresszánst is, de mondtam köszönöm nem élek ilyenekkel.
2011. aug. 23. 16:05
 6/6 Roger Smith ***** válasza:
100%
Tessék felkeresni egy immunológust! Ez nagy valószínűséggel egy primer immundefektus lehet, van egy ritka betegség amikor hiányzik az immunrendszerből IgE molekula, szinte teljesen tünetmentes és az egyetlen olyan immunglobulin hiány amivel szinte 100%-os életet lehet élni. Egyetlen egy tünete van a rendszeresen visszatérő férgesség, mivel az IgE feladata az esetlegesen a tápcsatornába került férgek eltávolítása és mivel ez hiányzik így nincs ami likvidálja őket!
2011. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!