Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az a problémám van a puncimmal...

Az a problémám van a puncimmal, hogy nem vagyok vele megelégedve! Kinek ilyen még a puncija?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok még szűz és a puncim iylen "kocka alakú" alul és nem szép "v" alakú bár van amikor eléggé tűrhető de néha kilógnak a kisajkaim is amik miatt teljesen konca alakú lesz és annyira szomorú vagyok tőle!! ez kinek fog tetszeni? és mikor? mert sztem ettől egy fiú elfut kínjában vagy nem?:( még kinek iylen? ez normális? miért nem lehet normális puncim? és a kisajkaim is ráncosak és ettől szomorú vagyok!:/
2012. nov. 18. 12:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szia! :) Normális fiúnak úgy tetszik a puncid ahogy van! :) De remélem nem csak a puncid miatt fog szeretni egy fiú, és végtelenül boldoggá tesz egész életedben!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nyugalom, szerintem a nők nagy részének nem tetszik ennyi idősen a sajátja és fél attól mit mond majd rá a barátja. De nem kell aggódni, neki tetszeni fog. Ráadásul jó esetben nem is ezért van Veled.

Csak a nők parázzák túl ezt a dolgot.


Ez sem egyforma. És nincs rá formula, hogy pont V alakúnak kéne lennie. :P :)

2012. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, a tesztoszteron hatásra mindent megdugunk tekintet nélkül annak kocka vagy v alakjára;)
2012. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
Kűldesz képet akor megmondom h menyire tetszik az ijen fajta a fiuknak!:-D
2012. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
qvára nem érdekelne h. milyen alakja van meg h. szimmetrikus e... legyen borotvált jó illatú.
2012. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


Hidd el, nem fog ez zavarni senkit sem, és főleg nem fog emiatt senki kiszeretni belőled.Egy punci nem lehet csúnya, kivéve ha valami gombás, fertőzéses betegsége van.Ha tiszta, ápolt, akkor már nem hiszem, hogy van olyan dolog, ami elrondíthatná.


De ha gondolod, küldhetsz képet.


16/F

2012. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni hogy myilen a kocka de hidd el a pasiknak kevés az a punci ami nem tetszik. Ami a legtöbbnek nem tetszik az a "saláta" punci. Amikor nagyon kilógnak a kis és nagyajkak is jó nagyok és ráncosak. de ez nem olyan gyakori.
2012. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Mire bejut a bugyidba, már valamiért megtetszettél neki, ez nem fog elmúlni. Baj csak akkor lehet, ha elrontod a sorrendet.
2012. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! és nem fogok senkit könnyen közel engedni magamhoz! nem vok könnyen kapható és az a baj h nekem a kisajkaim ráncosak..:( és azt mondta itt valaki h az nem tetszik neki!jajj :/:(és mondjuk néha kilóg a kisajkam de nem nagyon
2012. nov. 19. 21:54
 10/25 anonim ***** válasza:
jaj ne aggodj már, mindnekié ráncos, de ami olyan mint a saláta (én még csak 1-2-t láttam 10 év kozmetikusságom óta, szóval legalább láttam már 100 féle nőt.) az ami szerintem a visszataszítobb lehet, de az sem mindenkinek nyugi. A tiéd is biztos teljesen normális. te aggodamad olyan mint amikor egy pasi amiatt aggódik hogy ferde a farka, vagy hogy 14 cm. Ez a nőket fele annyira sem zavarja mint a pasik maguk miatt.
2012. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!