Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az lenne a problémám, hogy...

Az lenne a problémám, hogy mint a legtöbb ember én sem vagyok megelégedve a testemmel. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, beleszeretnék fogni egy fogyókúrába.75 kiló vagyok most, és 55 kilóra szeretném csökkenteni a súlyom. De cicim meg popsim van, csak comb, has ahol inkább felgyűltek. Félek hogy ekkora súlyvesztésnél szépen mindent leadok, és az 'Isteni adottságok' is szépen eltűnnek. Mit tehetnék? Előre is köszönöm!
2012. jan. 6. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ellen keveset. Illetve... semmit. Mindenki onnan fogy, ahonnan az genetikailag meg van írva neki. Sajnálom. De ne félj ettől még belekezdeni a diétába, sose fogyókúraként fogd fel, mert részben nincs sok értelme a fogyókúrának, tartós fogyást nem hoz. Másrészt pedig magad sem fogod olyan komolyan venni. Inkább váltsd le az eddigi életmódodat, válj másvalakivé. Egy egészséges emberré, aki nem csak jó alakú akar lenni, hanem egy másik ember. Ennek így van értelme.
2012. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

csatlakoznék az 1. válaszolóhoz!

ugyanebben a cipőben járok!

64 kg vagyok és 10 kilót biztosan szeretnék fogyni, DE nem önsanyargató módon teszem ezt. nagyétkű vagyok és az első 2 napban igen rosszul esett, hogy éhen maradtam egy kicsit, de mára már... ez természetesnek számít!

mivel futni, biciklizni nem igazán tudok elmenni, testnevelés órán én többször annyit csinálok meg mint amit kellene. :) mióta elkezdtem, én teljesen más lettem, a stílusom, hajam, mindenem megváltozott, és jobb! jobb így, mert a legjobb úton haladok a siker felé. egyre jobban megelégszem magammal, és nem csalódok már annyit magamban:)

2012. jan. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó és mikor kezdted el? Akkor hány kiló voltál?
2012. jan. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, rögtön 20 kiló? azt sem tudod hogy néznél ki 55 kilósan! viccesek az ilyen "célok". komolyan, néha mintha a mérlegeteknek akarnátok megfelelni.


mindegy, a hasznos infókat leírták, szerintem meg meg kell tanulni elfogadni magunkat, mert jöhet még úgy, hogy 50 kilósan is nagynak találod majd a hasad, szimpatikusabb lesz a 40 kiló, aztán a 20, aztán egy koporsó.

2012. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és igyekszem elfogadni magam,de soha nem ment.Tavaly önpusztításba kezdetem hátha.. 3 hétig nem ettem csak vizet ittam,összeszűkült a gyomrom a kisebb falatokat is kihánytam kiéheztettem magam és hülye voltam.De igyekszem megfogadni a tanácsokat és új életbe kezdeni! Remélem ha nektek is van ilyen sikerülni fog,sok sikert!
2012. jan. 7. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:

ha nekünk nincs is ilyen, de ez természetes dolog egy ember életében. csak végig kell nézni a fórum fogyókúra részlegén.

a gond talán az, hogy a Te hibádból és tapasztalatodból senki sem fog tanulni, rajtad kívül.

2012. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!