Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Júliusban szültem. Soha nem...

Júliusban szültem. Soha nem volt semmi problémám, de most előjött az aranyér már 3 hete. El mentem a dokimhoz megnézte. Mondtam neki, hogy szokott vérezni székelés után. Azt mondta nem ír fel semmit, mert tegyem rendbe az étrendem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kúp és kenőcsöm van azzal hatásos lesz a dolog?A kúpot kenőcsöt a patikában ajánlották .Posterisan Protectet.

2012. nov. 5. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra kell figyelned, hogy ne legyen szorulásod.

Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, salátát, és igyál naponta legalább 3-4 liter vizet vagy édesitetlen teát és mozogj eleget.

Ha ezeket betartod, akkor nem lesz problémád a Wc-zéssel, és az aranyered tüntementes lesz.

A kenöcs meg kúp csak a tüneteket enyhiti, de ha nem figyelsz oda az életmódodra, akkor mindig megint vissza fog jonni, söt egyre rosszabb lesz.

2012. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ezek ilyenkor csak tuneti kezelesek. valoban az etrenden erdemes valtoztatni. tobb rostot enni es tejtermekeket. igyal sok vizet is, az is lazitja a szekletet. erdemes raszoknod, h a napi elso etkezes pl muzli jughurttal. sok gyumolcs es a zoldseg is segit, de az fontos lenne, hogy a nagy etkezes elott eszegesd javareszt ezeket, vagy ha ugy nagyon nem megy, akkor esetleg etkezes kozben. (ezzel felkeszited az emesztorendszered az etel erkezesere, ha utana etkezes utan eszel zoldseget es gyumolcsot akkor kialakulhat egyfajta dugo effektus, mert a zoldseget es gyumolcsot gyorsabban tudjuk megemeszteni) Remelem tudtam segiteni!:)
2012. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudtál/ tudtatok segíteni .Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat ...Akkor mától új étrendem lesz:)megpróbálom betartani . Mégegyszer köszönöm .
2012. nov. 5. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást kivánok
2012. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm .
2012. nov. 8. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!