Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj, szúr, ég az egész...

Mitől fáj, szúr, ég az egész alhasam?

Figyelt kérdés
Már kb.2 hete nagyon fáj, ég, szúr, feszül az alhasam, nagyon fel is van puffadva, kemény. A menzeszem után pár nappal jelentkeztek ezek a tünetek. Tudom, hogy netten keresztül nem lehet diagnózist állítani, de ha esetleg voltak már valakinek ilyen tünetei?Voltam nőgyógyásznál,megvizsgált kézzel,csinált uh-t,mindent rendben talált.Azt mondta nem nőgyógyászati eredetű a problémám.Elmentem a körzeti dokihoz is,aki vizeletet nézett,de ő sem talált semmit.Kaptam antibiotikumot,de ma veszem be az utolsót,de semmi sem változott.

2012. nov. 18. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a hólyagoddal van valami. Urológiára kéne menned.
2012. nov. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Én is arra gondoltam,de a vizeletem viszont tiszta volt.Olyan érzés,mintha az egész alhasam be volna gyulladva...
2012. nov. 19. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!