Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan történik a szűzhártya...

Hogyan történik a szűzhártya műtét, nagyon fáj utána a szex?

Figyelt kérdés

Nekem olyan gondom van, hogy az együttlét alatt fáj a hüvelyem bal oldala, és mint kiderült az én szűzhártyám akkoriban nem szakadt át teljesen amikor az első megvolt. Szóval a baloldalon nekem félhold alakban megmaradt ami fáj szex közben. Emiatt lassan nem is akartam már semmit...és így 4 év után derült ki hogy emiatt van.


Kaptam lidokain kenőcsöt, hátha átszakad és így nem fáj.

De ez az utolsó esély és a következő a műtét, amin teljesen kivágják azt a baloldali részt.


Nagyon félek, mert a heg is ugyanígy fájni fog szex közben nem?


Volt valakinek hasonló? És meddig tartott, mennyire fáj?



2012. nov. 18. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
egy barátnőmnek volt ilyen lézeres műtétje, neki egyáltalán nem tudott átszakadni, altatásban csinálták és nem fájt utána.
2012. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Mar megvolt a mutet?

Nekem is borzasztoan fajt mindig, szinte sirnom kellett neha a fajdalomtol... Aztan amikor kiderult az ok - ugyanaz mint Neked - , akkor gyorsan megmutottek helyi erzestelenitessel. Nem volt veszes, inkabb kellemetlen... Nem fajt jobban, mint minden alkalom utan... :(

Es 5-6 het felepules kell. Utana a heg meggyogyul szepen, en most vagyok abban a szakaszban.

Ugyhogy mindenkeppen mutesd meg magad, nem kell vegigszenvedned az eleted! 10 perc mutet volt (kimetszettek), es hazaengedtek par ora mulva...

2013. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ment üzi:)
2013. ápr. 11. 19:41
 4/4 anonim válasza:
Magánorvosnál voltatok vagy az SZTK-ban?
2015. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!