Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan akinek már volt...

Van itt olyan akinek már volt szűzhártya visszaállító műtétje?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. Néhány éve megtámadtak és megerőszakoltak, azóta sem tudtam feldolgozni, mert ráadásul így vesztettem el a szüzességemet. A pszichológus sem segít sokat, csak azt hajtogatja, hogy tegyem túl magam rajta (mi mást mondhatna végül is?). Ezért jutott ez eszembe, hátha többet segítene, végre nem érezném magam ilyen rosszul. Az interneten több magánkórházat is láttam ahol csinálnak ilyet, mind 200 000 ft-ot írt körülbelüli árnak. Van itt olyan, aki már átesett ilyen műtéten, mondjuk hasonló okokból, mint én? És ha igen, mi a tapasztalata, megérte? Állami kórházban is csinálnak hasonló műtétet? köszönöm a válaszokat előre is

2012. aug. 11. 20:04
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
86%

sajnállak, de ez hülyeség

csak annyit tudok mondani, hogy ez az egész fejben dől el, tehát nem változna meg ettől semmi, nem mondta a pszichológusod?


fölösleges pénzkidobás


egyébként elkapták a patkányt?

2012. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Mókusgyilkos ***** válasza:
11%
nekem van 1 tuti tippem: rúgd tökön a csávót de úgy h a heréi a szemgödrébe pattanjanak. ha ez nem segít akkor semmi.
2012. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
69%

még valami

most nem akarlak kioktatni, de ha lesz egy barátod, kapcsolatod, mit fogsz neki mondani? azt hogy szűz vagy? vagy elmondod neki az igazat, és hogy neked volt egy ilyen traumád, tehát finoman bánjon veled?

2012. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
0%
pörgesse vissza az időt te fajankó?
2012. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Kleo25 ***** válasza:
97%
Ezt nem egy műtét fogja megoldani, habár ezt csak te tudhatod, mert akivel nem történik ilyen tragédia az nem is tudhatja hogy ez milyen érzés. ha megpróbálod sem fogsz veszíteni semmit, lehet ad egy megnyugvást, próbáld meg.
2012. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
nézd, szerintem ezért pénzt kiadni fölösleges, attól még, hogy újra "szűz" leszel, nem törlődnek az emlékeid. de ezt nem én döntöm el, ha nagyon szeretnéd, és mélyen belül úgy érzed, könnyíthet a lelkeden, műtesd meg magad. de tudok valamit, amire nagyobb szükséged van: egy figyelmes pasira, akiben megbízhatsz, akinek őszintén elmondhatod, mi történt veled, és aki ezt tiszteletbe veszi. meg kell tanulnod újra uralni a testedet, és ebben egy külső ember sokat segíthet, aki meggyőz róla, hogy nem vagy rossz, megrontott nő, mert szerintem ez a legnagyobb bajod. ha van valami, ami még bánt, vagy kérdeznél még valamit, nyugodtan írj privátot.
2012. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
100%
utolsóval értek egyet,neked egy társ kell ami megért,kedves veled,aki másképp bánik veled,mint bármelyik nővel,sokkal megértőbb
2012. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kettő véleményével értek egyet, részemről sajnos tapasztalat. 20L
2012. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak aki írt választ.


Csák Ányosnak: semmiképp sem akarnék hazudni az illetőnek, elmondanám, mi történt, de ez még a nagyon távoli jövő.


Egyébként sem azért akarnám, hogy "csaljak", tényleg nem lesz valaki jobb v. értékesebb attól hogy van szűzhártyája vagy nincs. Csak ha lehet, nem szeretném hogy legyen rajtam valami "nyom" ami majd örökre rajtam marad és erre fog emlékeztetni.

2012. aug. 12. 19:27
 10/30 anonim ***** válasza:
Csák Ányos általában szándékosan f@szságokat ír. De most 100% egyet értek vele...
2012. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!