Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó ötlet a pattanások ellen?...

Jó ötlet a pattanások ellen? Fogamzásgátlót pár hónapja hagytam abba és a hátam meg a dekoltázsomon sok apró pici patti jelent meg! Előtte nem volt sosem! Gondolóm a hormonok miatt.

Figyelt kérdés
Tudnátok valami hatásos módszert az eltüntetésükre??Vagy menjek bőrgyógyászhoz?
2009. aug. 15. 16:39
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem mindenképpen menj bőrgyógyászhoz. Nekem is a hormonváltozások miatt jöttek ki pattanásaim, és az orvos felírt egy szuper kenőcsöt, ami szinte 2-3 nap alatt rendbehozta a bőrömet, pedig még az arcom is tele volt pattanásokkal, és nem is kicsik voltak. :)

2009. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm!!
2009. aug. 15. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam, mint te. Fogamzásgátló abbahagyása után kijöttek, először csak néhány, de később sok és nagyon csúnyák!!

Mielőbb bőrgyógyász, nekem kencéket írt fel, ichtiolos ecsetelő tuti rá utána Pasta T. De lehet, h vénykötelesek...nemtudom

Sok szerencsét!:)

2009. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, megírnád, hogy mi volt az a kenőcs?
2009. aug. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbbünknek van ilyen gondja, kinek rövidebb ideig, kinek hosszabb. Amíg a szervezeted nem áll helyre csak felületesen hoza rendbe a külső, de ez is látványos lehet:) Amígy ingadozik a horminszint viszont ismétlődhet:( A bőrgyógyász nekem is felírt néhány dolgot, de csak 3 próbálkozásra talált olyan szert ami használt valamennyire. ( De addigra lehet, hogy az én szervezetem is alakult :) Érdemes elmenni, mert az esetleges hegesedést ellehet kerülni! Amígy pedig nem jutsz el, próbált sokszor tisztítani az bőröd, hogy nem gyulladjanak be olyan könnyen.
2009. aug. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenkinek a választ!!
2009. aug. 16. 09:55
 7/7 anonim válasza:
100%

Az első válaszadó vagyok.

Igen, szívesen megírom a kenőcs nevét: Duac gél.

Ez vény köteles és nem is olyan olcsó, mert 2000 Ft körül mozog, nekem nagyon bevált. :)

2009. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!