Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el szedni fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el szedni fogamzásgátlót, Az orvos 2 hetet mondott, hatóidönek,10 nap után lefeküdtem a barátommal. Nemtudom rossz ötlet volt e, és lehet e "bajom" belölle. Ja és a mell érzékenységre van valami praktika?

Figyelt kérdés
a menzeszem elsö napjától szedem elég pontosan.meliane-t szedek,most elösször, mindennap hozzávetöleg ugyanabban az idöben, egyet sem hagytam még ki.
2009. júl. 16. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
2 hét = 14 nap. Ha szerencséd van, a fog.gátló már ebben a hónapban megakadályozta a peteérést. Ha ez nem történt meg, akkor gratulálok, a 10. nap már elég kockázatos.
2009. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

izgulj csak, megérdemled. nembírtad kivárni azt a 4 napot? az ilyenek meglérdmelik h szarrá parázzák magukat. óvszer is létezik amúgy.


és amúgy lehetsz terhes, jah.

2009. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

aki elöször kommentelt az bekaphatja. már nem azért de tanácsot kértem nem egy csicska nyomorult kis... véleményét.

a másikat pedig értékelem, az legalább normális volt...

2009. júl. 16. 17:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Amit a doki mond, arra hallgatni kell. Nem véletlenül mondta, hogy 14 nap. De talán nem lesz baj...
2009. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mivel a menstruációd első napjától szeded ezért már védett voltál, első nap kifejti hatását. Szerintem megnyugodhatsz.
2009. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a doki 2 hetet mondott, de nem erre a gyógyszerre... ez egy másik, mert csak egy havi adagot akartam elsöre kiváltani(megnemmondom miért) a meliane után utánnanéztem, és rengetegen irták már az elsö héttöl(elsö naptól) hat. azért még jöhetnek a tanácsok, mert nagyon hasznosak... :) a legtöbb... és köszönöm öket.
2009. júl. 16. 22:54
 7/13 anonim ***** válasza:
az egy nagy hülyeség hogy az első naptól véd... legalább két hét, de én még az első hónap végét is kivárnám. szerintem tesztelj a cinkes alkalom után 2-3 héttel, veszteni nem fogsz vele max megnyugszol.
2009. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha 2 hetet mondott a doki miért nem vártátok ki? Nem azért de jobb az h stresszelsz amíg meg nem jön, mint hogy azon a 4 napon óvszerrel védekeztetek volna? Nagy felelőtlenség.Azt sem értem h ha a doki felírt egy gyógyszert neked, vizsgálat után, miért nem azt szeded amit kell?
2009. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mert egy ojan gyógyszert irt fel amit lehetetlen volt kspni... ezt a gyógyszerész ajánlotta h ez is jo, jobb... na meg nem is doki irta fel hnem aszisztens...ö mondott 2 hetet, a papiron meg az van h az elsö naptol véd... tudom jo nagy balf*sz dolog volt... gondolkozhattam volna... de ez most sajna nem segit:S
2009. júl. 23. 16:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem kioktatni akartalak, de ha nem volt kapható az a gyógyszer, vissza kellett volna menned a dokihoz, h írjon fel másikat. Oké h a gyógyszerész mondta h ez is jó, de mégiscsak kell vizsgálat ahhoz h szedhess fogamzásgátlót.
2009. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!