Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után pár nappal viszkető...

Szex után pár nappal viszkető és égő szeméremajkak, fehér folyás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szex után 3 nappal jelentkeztek ezek a tünetek, mivel nem vagyok otthon, de volt nálam canesten kenőcs elkezdtem kenegetni, már 4.napja,hogy kenem, de semmi változás, egyre fájdalmasabb, sőt, kezd átmenni sárgás folyásba...holnap kellene, hogy megbetegedjek, de elszeretnék menni nőgyógyászhoz. Szerintetek menstruáció alatt is elmehetek, csak akkor nem fog megvizsgálni?

2012. nov. 11. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
"holnap kellene, hogy megbetegedjek" a menstruáció k.baszottul NEM BETEGSÉG!!! Ha neked ez betegség akor...
2012. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
talán orvoshoz kéne menni,itt nem kapsz kezelést.....komolyan,hogy lehet egy Nő ennyire agyatlan ??????
2012. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el reggel, hátha akkor még nem jön meg.

Ha mégis, a mensi alatt úgysem használhatsz kúpot, és a mensi enyhíteni is fog a tüneteken. Ha elmúlt a havid, irány a doki.

2012. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Ki mondta, hogy meg kell betegednek? Dehogy kell! Sőt, soha ne legyél beteg!
2012. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*betegedned. Előző voltam.
2012. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem kezelést kértem itt, hanem tanácsot....

Valaki ugy hivja, h megbetegszik, persze nem betegségnek tartom, bár igaz, h nem kellemes ez a pár nap...

Már valamelyest enyhültek a tünetek, de még midnig nem oké...már kértem időpontot a dokinál. Köszi

2012. nov. 12. 21:02
 7/7 anonim válasza:
90%

Kedves kérdező! Elmondásod alapján gombás hüvelyi fertőzésed van. Mivel a gombák telephelye nem a külső területen van, hanem belül a hüvelyben, a canesten kenőcs csak éppen a viszketést csillapítja. Tehát belsődlegesen is kezelni kell! Ami azt jelenti, hogy a nőgyógyász orvos kúpot ír fel, ami elpusztítja a kórokozót, kenőcsöt ami a külsődleges területet kezeli, ill. írhat fel kapszulát, ami elfogyasztásával belsődlegesen a tápcsatornán keresztül felszívódva öli el a gombát. MINDENFÉLEKÉPPEN MENJ EL NŐGYÓGYÁSZATI VIZSGÁLATRA,DE A MENSTRUÁCIÓDAT KÖVETŐEN!!! A menstruáció nem betegség, természetes folyamat a női szervezetben. Szinonimái: menses, vérzés, piros betűs napok stb. De semmiképp nem betegség!

Nem utolsó sorban a párodat is kezelni szükséges!

Jobbulást!

Üdvözlettel: leendő nőgyógyász

2012. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!