Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos az arcom, ha...

Pattanásos az arcom, ha kozmetikushoz megyek akkor mit csinál vele? Kinyomkodja? Fájni fog? Heges leszek utána?

Figyelt kérdés
menyiért csinálná meg? 17F
2011. aug. 25. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is sajnos pattanásos vagyok és körülbelül 4 éve járok kozmetikushoz. Az lesz hogy először megnézi hogy milyen az arcod és utána meg krémeket rak rád, gőzölni fogja az arcodat közben masszíroz az a rész nagyon jó. :) De utána jön a nyomkodás.. hát.. igen fájni fog de ahogy mondani szokták "A szépségért meg kell szenvedni". Viszont nem lesz heges. Ha heges lesz az amiatt lesz ha elkaparod sokszor. Én mindig amikor eljövök onnan akkor az már késő este van mert olyan a fejem mint egy piros pöttyös, botoxszal kezelt csajnak. Az első pár nap rossz lesz mert lesznek sebek amik már gyógyulni kezdenek, viszont kb 5 nap után tök jól fogsz kinézni. Mikor begyógyulnak, szinte teljesen eltűnik. Bár nekem jönnek sajna újak. :/ Mennyiért csinálná meg? hmm... Attól függ hogy hova mész. Ha egy mester kozmetikushoz mész és a termék is olyan hogy tökre bio akkor kb 6000-6500 körül. Én ennyit szoktam fizetni. De van olyan ismerősöm aki 4000-4500 körül csinálja. A lényeg hogy járj utána hogy mi a jó kozmetikum. Hogy mit raknak rád. Nekem Az Ilcsi Kozmetikum nagyon jó ajánlom neked. Beírod a google-be hogy 'Ilcsi kozmetikumok" és tuti kijönnek majd. Sok sikert. :) 16/L
2011. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi baby!
2011. aug. 25. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!