Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek 3 hónapja volt méhen kívüli terhessége, azóta is fájdalmai,görcsei voltak egyfolytában, a nőgyógyász aztmondta neki,hogy begyulladt a seb és írt neki antibiotikumot,nem hatott,azóta petefészek-petevezeték-és kismedence gyulladása van,a gyógyszer megint csak nem hatott. Egyik éjjel rosszul lett,lázas egyfolytában, az ügyelet kijött hozzá,ők elküldték a háziorvoshoz, ő adott neki beutalót Szekszárdra a nőgyógyászatra,hogy rendesen ki legyen vizsgálva. Onnan elküldték,azt mondták neki (ugyan az az orvos aki műtötte),hogy ez nem nőgyógyászati probléma,menjen a belgyógyászatra. Januárra kapott időpontot a belgyógyászatra.

2012. nov. 22. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen a magyar egészségügy...
2012. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősömnél nem vette észre az orvos, hogy méhen kívüli terhes, csak akkor derült ki, amikor a kórház folyosóján rosszul lett, mivel szétrepedt a petevezetéke. Ha ez fél órával később, nem a kórházban történik, akkor elvérzik és meghal.


Másik ismerősöm terhes volt, erős hasi fájdalmaival bement az ügyeletre. Egy négy napos ünnep alatt történt és azt mondták neki, hogy az ünnepek után keresse fel a nőgyógyászát. Mire nőgyógyászhoz került, kiderült, hogy elvetélt és a halott magzat napokig a méhében volt.


Vannak ilyen rémtörténetek.

2012. nov. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, mit vártok még a szekszárdi kórháztól. :( Az utolsó felmosófáig gáz az egész hely és ezt szó szerint értem. Szerintem keressetek más megoldást! :/
2012. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az előbb a pécsi kórházról írtam. Ezek szerint ez nem lokálisan szekszárdi jelenség.
2012. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az volt a baj,hogy nem dobálták a tízezreseket.
2012. nov. 24. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi történt azóta az ismerősöddel?
2013. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!