Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam már itt többször...

Voltam már itt többször emiatt.10napja ragacsos folyásom van, aminek a közepe fehér szokott lenni. Ma már nem fehér a közepe, hanem barna. Kérdés ugyanaz:Terhesség vagy menstruáció?

Figyelt kérdés
26naposak általában a ciklusaim,de van,hogy 24,28napra jön meg.
2009. aug. 16. 18:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tegnap este megjött a mensim.Nem élénkpiros,de nem is barnázás.Nem értem miért ilyen korán?
2009. aug. 17. 07:33
 12/12 anonim ***** válasza:

te írtad a kérdésben, hogy 24, 26, 28 napra jön meg. akkor miért csodálkozol?


örülj neki, jobb mintha késne szerintem.


majd figyeld, hogy meddig tart meg a mennyiségét, és ha kevesebb vagy ha röbidebb ideig tart, akor csin tesztet. ha minden okés akkor is csinálhatsz, lelki békéd kedvéért.


amúgy valakiből az idegesség előbb kihozza, valakinek a stressz miatt késik. látom te az előbbi kategóriába tartozol.


ismerősömnek is 1 héttel előbb jött meg mikor közeledett a lánya műtétet és nagyon aggódott.


amúgy egy bugyitól nem fogsz teherbe esni - gondolom nem dugtad fel magadnak... :D szóval nehogy már :)

2009. aug. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!