Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam, de jelenleg külföld...

Felfáztam, de jelenleg külföldön tartózkodom, milyen praktikákat javasoltok, vagy inkább repüljek haza kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
Olvasgattam már mindenféle praktikákat, sokaknak a gyógytea használt.Rengeteget iszom, de hiába, legelsőnek véreset pisiltem, de semmi nem fájt (már egyszer voltam felfázva tudom milyen). Vettem áfonyalét, akkor utána jónak találtam, de késő délutánra ujra visszajöttek a panaszok. Gyógyszert nem vettem mert mire hazaérek bezárt, csak fájdalomcsillapítót és gyulladáscsökkentőm van. Napok óta szenvedek ezzel a kellemetlen érzéssel. Mit tegyek?Mit javasoltok?

2012. nov. 23. 05:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Repülj haza! :)
2012. nov. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kint nincs biztosításod,vagy miért nem mész orvoshoz? gyógyszer nélkül nem fog elmúlni egy olyan hólyaghurut ahol véres a vizelet,tapasztalatból mondom. Antibiotikum meg az első szemtől lekezd hatni,és nekem másnapra vagy harmadnapra megszünt az összes panaszom.persze a gyógyszert végig kell szedni.
2012. nov. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fájdalomcsillapítót vehetsz be ha nagyon fáj amikor pisilsz. Az vörösáfonya nagyon jó rá (cranberry), de lehetőleg cukormentes. Igyál sok gyógyteát, öltözz fel rétegesen.

Haza nem érdemes repülni, nem lesz olcsobb, mint ha kint elmennél orvoshoz. Én pl. Finnországban élek, felfázásra nem is kap az ember orvosi időpontot, csak beutalot vízeletvizsgálatra illetve felírnak gyógyszert. Szerintem ha külföldön elmész magánhoz az sem drágább, mint a jegy haza. Arról nem is beszélve, hogy felfázással utazni, amikor 5 percenként pisilni kell nem túl kellemes.

Egyébként gyógyszertárban is rengeteget tudnak segíteni, menj be és kérdezd meg mit ajánlanak.

2012. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tőzegáfonya, fokhagyma, grépfruit. Végül is ezek vannak a kapszulákban is plusz probiotikum. Ha gombásodás is van, akkor anionos csík és gynophilus hüvelykapszula. Hazajönni nem érdemes emiatt. Pihenj, tengervizes kádvíz vagy cickafarkfű, de ha nem bírod a vízet akkor ne erőltesd!

2012. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikum nélkül nagy az esély a a fertőzés vesékre való átterjedésére, ami már egy nagyon komoly betegség. Nem utazgatni kell, hanem ott ahol vagy, elmenni akár az ügyeletre is. Nem értem, hogy lehetsz ilyen bátor, hogy nem fizeted a biztosítást. És ha valamilyen beleset ér?
2012. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) a gyógyteák hatására se múltak el a panaszaim, így hát muszáj voltam orvoshoz menni, nagy nehezen el tudtam mondani mi bajom, írt fel egy gyógyszert és másnapra már kutya bajom se volt:)
2012. dec. 3. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!