Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Hogyan mondjam el?

S. O. S! Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Már tettem fel ezzel kapcsolatban korábban kérdést ( http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__36532.. De nem tudom hogy mondjam el!4 Legutóbb úgyvolt hogy apunak a tescoban van egy kis dolga, úgyhogy adott volt az alkalom, és elstartoltam felpróbálni egy melltartót de persze az izgalomtól remegve, mert ez nálunk nagyon tabu téma. És rejtegettem az öltözős néni elől szigorúan egy póló alá rejtve mert olyan gáznak éreztem de kiszúrta és belémkötött. Miután felpróbáltam (sokkal kényelmesebb mint a top amiből alul már kibuggyan a cicim)láttam hogy apa valahogy végzett, és kb.: 3 méterrel előttem, nekem háttal halad előre. Gyorsan bedomtam a melltartót a gatyák alá, és elindultam visszaraki a pólót. Ekkorra apa hála az égnek eltűn onnan. erre, a néni az öltözőktől belémkötött hogy hol van, szerintem azt hitte jogy elloptam :(. Visszaszaladtam és visszaraktam, de annyira izgultam hogy apu ne érje vissza, hogy miután a helyér visszaraktam a melltartót, már a húsomig beleharaptam az ujjamba....

Szerintem ez az állapot elég gáz.. Bocs a hosszú magyarázatáet/sztorért, de nagyon tanácstalan vagyok.



2012. nov. 23. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy nem mered őszintén megmondani Apukádnak, hogy melltartóra van szükséged!
2012. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. A próbafülkénél azért áll a hölgy, hogy megnézze, mit viszel be és adjon egy számot, ami igazolja, hogy hány ruhadarab van nálad.

Kifele jövet meg kell mutatni, hogy amit bevittél, ki is hoztad-e és le kell adni a számot.

--

Teljesen természetes, hogy "beléd kötött".

Legközelebb NE így járj el!


2. Milyen melltartót próbáltál te 68-as körmérettel és 71-es mellbőséggel? Ilyen kicsi melltartó nincs is!

Erre még a legkisebb AA kosár is nagy!


Erre még top vagy ún. "training bra" való.

Ilyen:

[link]


3.

Ki vette neked a jelenlegi topodat?

Nem tudod megkérni valamelyik nőrokonodat?

Idősebb unokatestvér?

Nagynéni?

2012. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Anyu vette, de az is úgy ment hogy mikor tán 4.-es voltam már sokan hordtak, és mikor mentünk a c&a ba rámutattam az egyik bugyira amihez volt top is. anyu kérdezgette hogy csak olyan jó- e amihez van top, és így lett az első, aztán szülinapomra kaptam 3 ugyanolyan top-ot. Amúgy a 70-A jó volt.
2012. nov. 23. 15:48
 4/9 anonim válasza:
100%
Egyedül nem tudsz elmenni venni?
2012. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy kötözködök, de akkor valamit elmértél.


A 70/A RÁM jó (tesco-s melltartó az is).

65-ös körmérettel és 78-as mellbőséggel.

S ezt is csak épphogy kitöltöm.


Amit te írtál méretet (68 és 71 -> 3 centis domborulat)... na arra, nekem se jutna eszembe a szüleid helyében melltartót venni.

Topot viszont igen, kicsit nagyobbat, mint a korábbi.


Mit szólnál hozzá, ha írásban közölnéd apukáddal?

Ha szóban ciki, akkor írd le egy kis cetlire.


Vagy mondd szimplán azt, hogy elhasználódtak a fehérneműid. Nem kell kihangsúlyozni feltétlenül, hogy melltartóra gondolsz. Kérj pénzt, hogy vehess.

2012. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elírtam 68, 81
2012. nov. 23. 16:08
 7/9 A kérdező kommentje:
És nemhszem, meg nem lenne kiakadva ha itthon meglátná?
2012. nov. 23. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
természetes ha szökséged van melltartóra ebben semmi ciki nincs. pont ugyanolyan mint bármelyik ruha, avgy bugyi, jó hogy bugyit mersz venni.... Ebben mi a tabu? ha kell kell. Anyukáddal menj el vásárolni.
2012. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szegénykém

és most hol van anyukád, hogy vele sem tudod ezt megbeszélni? mennyi idős vagy? menstruálsz már? ha meg fog jönni akkor azt muszáj lesz megvenni. fura apukád lehet, vagy csak te reagálod túl

2012. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!