Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el neki, hogy...

Hogy mondjam el neki, hogy ezért nem lehet?

Figyelt kérdés

Húgyhólyag és vesemedence gyulladásom volt.Szedtem rá antibiotikumot és 1 hete elmúlt.De szerintem valami fertőzést kaphattam,nagyon viszketek és égek. Az orvos csak jövőhéten tud fogadni. Még véletlenül sem akarok bármit átadni a barátomnak,ezért nincs is szex. Már 5 napja csak magyarázkodok hogy miért nincs,ő meg már magát hibáztatja.

Hogy mondjam el neki hogy összeszedtem valami fertőzést? Mégcsak 4 hónapja vagyunk együtt,nagyon rendes amúgy,de tudom hogy a pasik irtóznak a hüvelygombától és társaitól.


20/L


2012. aug. 24. 08:34
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mármint a nemi szervem ég és viszket.
2012. aug. 24. 08:35
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

De lökött vagy...

Szerinted egy srácnak mi esik rosszabbul? Ha mondanak neki egy teljesen logikus és elfogadható indokot arra, hogy miért nincsen szex. Vagy az, hogy folyton lepattintják mondvacsinált indokokkal?

Azt hiszed, hogy nem fog többet hozzádérni? Ugyan már...

2012. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy egész életet le szeretnél vele élni, akkor óhatatlanul elő fog még fordulni. Szóval legyél őszinte és amit fent leírtál mond el neki. Ha kell magyarázd is el, hogy mi miért van.
2012. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
simán mond el neki!HA szeret kitart melletted !CSak megérti hogy vigyázni akarsz rá.Amúgy sima sztk-s rendelésre is mehetsz ott nem kell időpont ..minél előbb keres dokit.
2012. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ilyenből nem szabad problémát csinálni. Azt is megmondod neki, ha begyulladt a torkod, és ezért nincs csók, nem?

Inkább menj el másik dokihoz és kezeltesd ki magad. Igazából ennyi idő alatt kb már jól is lennél... a dokiddal meg beszélj majd, akut probléma esetén a minimum lenne, hogy soron kívül fogad, nem pedig hagy szenvedni..

2012. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem magyarul, attól még, hogy mi férfiak a nagybaltát vágnánk a TV-be, amikor leülünk a vacsoránk mellé, a liba a reklámban meg közli, hogy "és most beszéljünk a hüvelygombáról", attól még vágjuk, hogy létezik ilyen betegség, hogy szinte minden nőt érint életében legalább egyszer, és hogy ezt gyógykezelni kell. Mellesleg a partnernek is ajánlatos a kenőcsös kúra, megelőzendő a ping-pong fertőzést... azt nevezik ilyennek, amikor a partnerben él túl a gomba, és onnan fertőződik vissza a nő, és így "szerválgatják" egymásnak...
2012. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

gyógyszertárban vegyél canestent,hogy ne viszkess


pasinál meg jó próba,hogy mit reagál...ha megértő,akkor oké,ha nem épp az,akkor láthatod hogy nem hosszútávra való

2012. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

az nem fertőzés, az antibiotikumtól felborult a hüvelyflórád egyensúlya, valószínűleg

mond neki pl. ezt (közel áll az igazsághoz), ez nem fertőzés, nem tudod átadni sem, de gondolom amúgy se megy a dolog, mert fáj, mint írtad, egy normális pasi ezt teljesen megérti (a fertőzést is megértené)

2012. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte.ez nem ciki dolog, bárkivel előfordulhat.
2012. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Antibiotikumos kezelés után nekem mindig előjött a gomba.

Orvosnál is voltam,kaptam kencét meg kúpot,a kencével a páromat is kezelni kellet.Egyszerüen szóltam neki hogy ez van,kenned kell neked is függetlenül attól hogy nincs semmi tünete.

2012. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!