Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam el anyának,...

Hogyan mondjam el anyának, hogy megjön?

Figyelt kérdés

Még nem jött meg de nagyon félek hogy hogyan mondjam el ha egyszer csak véres lesz...A tesómnak mikor megjött(2 éve) csak megijedt mert nemtudta mi az és ezt mondta : anya vérzik! és anya csak betétet adott neki és ennyi... de én mit mondjak! hisz már tudni fogom mi az(nem úgy, mint a tesóm) és hogyan mondjam majd meg neki?

Csak úgy mondjam hogy megjött?

tippeket! Ja és anyukám nem olyan hogy magától neki áll velem erről beszélni szóval...


2012. aug. 31. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kéne mondanod? Ez teljesen normális dolog, egyszerűen annyit mondasz, hogy "anya, megjött". Kész, nem kell ilyen nagy ügye csinálni belőle. Anyud se tud mit csinálni azon kívül, hogy betétet ad.
2012. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Anyukád nem igazán járt el jól a tesód esetében, fel kellett volna erre készítenie... Te mindenesetre mindig tarts magadnál néhány betétet, ha szükség lenne rá. Anyukádnak meg majd elújságolod, hogy: -Én is nagylány lettem! :)
2012. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
"Anya, menstruálok!" Ez ilyen pofon egyszerű! A világ legtermészetesebb dolga a menstruáció és minden ami azzal kapcsolatos!!!
2012. szept. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nekem soha nem beszéltek erről.

Egyszercsak reggel felkelek és anyám megkérdezi hogy megjött, miért véres a bugyid...?

Én meg azt sem tudtam miről van szó. Nekem előbb jött meg mint a tesomnak pedig ő 2 évvel idősebb nálam.

2012. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
84%
Én megírtam neki SMS-ben :D Nem tudtam volna szemtől szembe megmondani neki.
2012. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!