Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az eü. műtét óta állandóan a...

Az eü. műtét óta állandóan a középidőben pecsételővérzésem van. Mitől van ez a műtét előtt ilyen sose volt?

Figyelt kérdés

Szeretnék kisbabát,de már ez megy lassan fél éve és nem esek teherbe.

A válaszokat előre is köszönöm.


2009. márc. 28. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom,de az orvos aki műtött Ő kellene tudja.

Kérdezted?

Muszály volt az a műtét?

Mit mondott mennyi időre van szükség h regenerálódj?

2009. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kellett a műtét,élettelen volt a baba.A doki azt mondta,minden rendben,nem talált semmit.1 hónap kihagyást javasolt.Azt mondta ezt a pscihém okozza.Ez idéz elő vérzéseket.Ja,már 4 hója próbálkozok,azt semmi terhesség.Akkor 8 hetes voltam.Ezt a közti vérzéseket akkor se értem.A menzim visszaállt a 26napos ciklusra már 3hója.Köszönöm a válaszod.Ha van ötleted,mi ez,várom!
2009. márc. 28. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs nagy baj,csak akárhogy is terhes voltál és a hormonaid vissza kell álljanak.

Műtét nélkül is vannak nők akik középidőben pecsételnek.Azt mondják h az attól van amikor kireped a tüsző.

Nekem soha nem volt.Se terhesség elött se utána.

Fogyassz valami teát vagy egyéb gyógynövény készítményt ami segíti regenerálódni a méhedet.

Homeopátiás szert,vagy Barátcserje kapszulát.

Jobbulást kívánok és egészséges terhességet.

2009. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy!Köszönöm a válaszod!Egy kicsit megnyugodtam!Lehet tényleg a hormonjaim nehezen állnak vissza.Meg a depressziómon is túl kell esnem.Majd kipróbálom a barátcserjét,hátha tényleg segit!
2009. márc. 29. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!