Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Attól r! banc leszek, ha...

Attól r! banc leszek, ha tampont használok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.
2012. nov. 24. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy leszel! Majd akkor, ha hetente cserélgeted a pasijaidat és a fél város megdugott.
2012. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
hát már miért lennél az?:D én soha az életemben nem használtam betétet, még az első alkalommal sem, mert nyaraláskor jött meg. nekem olyan mintha be lennék pelenkázva :D de viccen kívül. :) nem leszel az, persze hogy nem.
2012. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak a tampont cserélgeted attól nem! ;P
2012. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Dehogy leszel az! Mi köze a szexhez a tamponnak? Semmi! Tampontól csak nagyobb lesz az esélyed a fertőzésekre!
2012. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert régebben válaszoltam egy kérdésre, asszem valami olyasmi volt, hogy tampont vagy betétet használsz-e és valaki priviben írta nekem, hogy mekkora k.rva vagyok. Mert ugye válaszoltam a kérdésre, hogy én tampont használok és odaírtam a válaszom alá a koromat.

Amúgy szerintem pont, hogy a betét miatt nagyobb az esély a fertőzésekre, mert ha tampont használsz, pár óránként kicseréled és semmi bajod nem lesz, a betétnél meg órákig ott ülsz a véredben és érintkezik a levegővel, így még a baktériumok is elszaporodnak benne...de mindegy...

2012. nov. 24. 12:03
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Nincs igazad Kedves Kérdező, mert a tampon bent van a hüvelyben, közel a méhhez és a pangó vérben már egész közel a méhhez kezdenek szaporodni a baktériumok, míg a betét csak kívül van a szeméremtesten. De Te tudod mit használsz.
2012. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Egyáltalán nem egészséges tampon kérdező! Ha óránként cseréled, ha nem. A túl gyakori cserétől sérül a hüvely hámja, mikrosérülések jönnek rajta létre, amin keresztül a kórokozók könnyen bejutnak és fertőzést okoznak. Ha ritkábban cseréled, akkor pedig a véres tamponban tudnak elszaporodni a hüvelyben amúgy is jelen lévő kórokozók. A betét csak a hüvely bejáratával érintkezik kívülről, a felszálló fertőzéseknek jóval kisebb a kockázata. Nem minden nőnek okoz persze gondot a tampon, viszont soknak krónikussá tehet fertőzéseket, ami miatt a nőgyógyászok többsége nem ajánlja a rendszeres használatát.


Természetesen ribanc nem leszel ettől, maga a szó az örömlányoknak a szlengje, akik üzletszerűen kéjelegnek. Ennek mi köze van a tamponhoz, ami egy menstruációs védőeszköz...?! Nem kell minden ostobát meghallani, trollkodásnak hívják ezt a dolgot, aminek te is áldozatul estél. Névtelenül, arctalanul bárki bármilyen sületlenséget írhat, ezért magát az internetet is nagyon erős szűrőn keresztül kell komolyan venni.

2012. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem minden nőnek okoz ilyen fertőzéseket, én is már vagy 2 éve tampont használok és semmi bajom nincs tőle. A betét meg nekem is kényelmetlen nagyon, úgyhogy már csak ezért is szeretem jobban a tampont, mert legalább nem is érzem.
2012. nov. 24. 13:45
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Attól még, hogy 2 évig nem okozott bajt. sajnos nem jelenti azt, hogy nem is fog. Én semmiképpen nem használnám rendszeresen ezért. 14 évesen még kevés tudásod van ahhoz, hogy ezt reálisan mérlegeld. Nem azért, mert nem vagy okos, hanem azért, mert még egyszerűen nem tanultál annyi biológiai, egészségügyi tárgyat és a saját élettapasztalatod is kevés.
2012. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen! Sőt teherbe is eshetsz! és minimum két férfi társasága kell majd, hogy élvezd a szexet!! Vigyáz vele nagyon!
2012. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!