Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ekkora baj hogy tampont...

Ekkora baj hogy tampont használok?

Figyelt kérdés

háth anyum ki volt akadva hogy miért nem minit használok. háth most őszintén nem mindegy neki?:o

és igen szűz vagyok még és 14 éves.



2012. aug. 31. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet attól fél, hogy átszakad a szűzhártyád, de az kb. lehetetlen a tampontól.
2012. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az miért baj? sokmindentől átszakadhat. extrém sport,balett..stb.
2012. aug. 31. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:

az, hogy milyen tampont használsz, nem a szüzességtől, vagy a kortól függ, hanem , hogy milyen erős a vérzésed épp..

én is használtam már tampont 14 éves koromban, nem csak minit, de anyámnak nem volt vele semmi problémája.. ha ennyire zavarja, akkor vedd meg te magadnak és nem kell feltétélen tudnia, hogy milyen.. ennyi

2012. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy a mini semmit nem ér erős vérzésnél... azért nem azt használsz.
2012. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a vérzésedtől függ, hogy mekkorát kell használnod. Ám ha pl super méretűt teszel fel, hogy pl egész nap ne legyen rá gondod, azt nem jól teszed, mert 3-4 óránál tovább nem egészséges ugyanaz a tampon (ez rá is van írva a papírjára: mindig a lehető legkisebbet kell feltenni).


Egyébként az első óta tampont használsz? Nem éppen a legjobb egy kamasz lánynak? Tudom, hogy népszerű és kényelmesebbnek tűnik, de 14 évesen inkább betétet kellene használnod. (Szerintem)

2012. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!