Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fojás, és fájás?

Fojás, és fájás?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlenül érzem magam még így név nélkül is, de már eléggé kétségbe vagyok esve:S

Szóval, olyan problémám van, hogy kb 2-3 hónapja, ha a párommal szexuális kapcsolatot létesítünk, akkoraz nekem az esetek 90%-ban fáj.

Nem ő a hibás, több, mint két éve együtt vagyunk, és ez viszonylag új.

van, hogy szex közben úgy megfájdul a hasam, hogy abba kell hagyni, mert nem bírom tovább, és olyankor ő neki is elmegy a kedve, így a nemi életünk egyre kezd romlani, mert minden aktus előtt már félek, hogy félúton megint abba kell hagyni, és nem is tud úgy felizgatni, mert ott motoszkál a fejemben ez a dolog, és elveszi tőle a kedvem.

Kb 1 hónapja(nem rendszeresen) van folyásom, ami nagyon sűrű, leginkább a (bocsi, ha undorító,de nem tudom máshogy megfogalmazni) takonyra hasonlít.

Színtelen, de van benne néhol fehér, és nyúlik, meg tényleg nagyon sűrű.

A legjobb, hogy az elmúlt napokban már a hasam is elkezdett fájni spontán, de néha hihetetlenül fáj, utána elmúlik, és percek múlva megint begörcsöl.

kértem időpontot nőgyógyászhoz, de nagyon sokára tudtak időpontot, ezért kértem beutalót magán nőgyógyászhoz, és ő dec.4-én tud fogadni.

Szerintetek mi lehet? Olvasgattam a neten, és leginkább a gombás fertőzésre hasonlítanak a tünetek,de nem tudom elképzelni, hogy hol kaphattam el, mert uszodába nem járok, a barátomat nem csalom, és nagyon higiénikus vagyok, szóval televagyok kérdőjelekkel:S

Ti nektek volt hasonló? Ha igen, akkor mi volt a baj?

És amíg nem jutok el a dokiig hogyan enyhíthetném a tüneteket?(pl a szex közbenit, mert párommal már lassan két hete nem szeretkeztünk, pedig együtt élünk!)

Amúgy a váladéknak nincsen szaga.

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. nov. 24. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet fertőzés, de az általában viszket is. szerintem könnyen lehet hogy méhszéj sebed van. Nekem akkor volt darabos folyásom. igaz nekem nem fájt egyáltalán, de ha nagy a seb akkor simán okozhat ilyen tüneteket. Biztosat csak az orvos fog tudni mondnani. Fertőzést amugy nem csak usziban lehet elkapni, elég ha megbillen a hüvely PH-ja máris kialakul a gomba. Egyébként gyakori annál aki gyógyszert szed, sokaknak az okozza. De mivel neked nem viszket vagy ég nem hiszem hogy az van.
2012. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Azt elfelejtettem leírni, hogy nem szedek semmilyen gyógyszert.

Hát, már nagyon várom az orvost, mert igen kellemetlen ez így a mindennapokban.

Aki tud még tippet adni, azoknak is nagyon szivessem fogadom a tanácsát.

2012. nov. 24. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Kenetvétellel lehet csak teljesen biztosat mondani. :) Viszont semmi undorítót nem írtál! :)
2012. nov. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!