Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tiz napos antibiotikum kura...

Tiz napos antibiotikum kura miatt keshet a menstruacio?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen kulcsszavakat... xD

Amúgy igen, késhet.

2012. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen! Igaz én fiú vagyok, de otthon vagyok az egészségügyben és azért eléggé beleszól a szervezet működésébe az antibiotikum, meg tapasztalatom is van, volt barátnőmnek sokszor volt húgyúti fertőzése és bizony neki is késett az antibiotikum miatt, igaz csak pár napot! Remélem segítettem! 23F
2012. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Illetve ha gyógyszert szedsz, az antibiotikum szedése miatt a fogamzásgátló hatása csökken, tehát akár terhes is lehetsz. (ha egyáltalán lehet erről szó).
2012. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodj meg, nekem is késett tőle. Antibiotikum kezelés alatt gyengül a fogamzásgátló hatása is, ha esetleg ebben érintett vagy, figyelj oda a kiegészítő védekezésre.
2012. nov. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nektek hány napot késett?
2014. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!