Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kúptól lehet vérzés?...

Canesten kúptól lehet vérzés? Canesten combit használtam, panaszaim elmúltak, de a 3. kúp után most vérzek egy kicsit. Más esetleg tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy menstruációs vérzésed jelentkezett?

A hüvelygomba ugyanis gyakran pont a havi vérzés előtt szokott előjönni, majd pedig jön a vérzés.

2012. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még lenne időm haviig,de most elég stresszes idő után vagyok,ezért én is gondoltam rá,hogy talán az jött meg előbb.De valahogy még sem olyan mint amilyen szokott lenni....
2012. nov. 25. 10:48
 3/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk a mensi előtt pár nappal kicsit előszoktak jönni a pattanásaim, ez most is megvolt....

Sajnos dokihoz nem tudtam elmenni,itthon vagyok a műtött kisfiammal meg a kicsivel...remélem semmi komoly nem lesz belőle....

2012. nov. 25. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akkor előbb jött meg a vérzésed.

De ez majd a következő napokban úgyis kiderül.:)

Ha meg gond van, tehát nem menzesz lesz, akkor pedig menj el orvoshoz, amint tudsz. Mert alapból a Canesten vérzést nem okoz szerintem.

Jobbulást a kisfiadnak!:)

2012. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!