Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki az első trimeszterben...

Aki az első trimeszterben vérzést tapasztalt és megmaradt a baba - mi volt a vérzés oka?

Figyelt kérdés
A baba körül nem volt vérzésre, leválásra utaló jel, de akkor mi a fene vérzik? Feküdnöm kell itthon, a köv. uh meg csak pénteken.
2011. szept. 20. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem mondott az orvos semmit, hogy mitől van vérzés?

Nekem az előző babánál a felpuhult méhnyak hajszálerei véreztek, Rutascorbint írt rá és pihenést. A baba rendben volt.

2011. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, én az elsővel a 21.héten véreztem, előző este volt egy orgazmusom, másnap reggel barnás vérzés, majd pici pirosas, nem sok, kb egy betétnyi, berohantam a kórházba , bent is tartottak a koraterhesen, de nem csináltak semmit, néha megnéztek uh-al, a babával minden okés volt, és mai napig nem derült ki mi okozhatta, a dokim szerint köze lehetett az orgazmushoz:) hát nem tudom, lényeg, utána letiltottak a szexről.
2011. szept. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk hematóma volt!5 hetesen véreztem, és 2 hetente kellett utána orvoshoz járnom, és feküdni, ée persze no sex!


Most 21 hós a lányom :) És van egy 7 hetes pocakbabim, semmi jele most veszélyeztettetségnek!Reméljük így is marad! :)



Nyugi, és beszélgess vele :)Majd írj mit mondott a doki :)

2011. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a 3. babámat várom és 27 hetes vagyok én 9 hetesen véreztem 4-5 napig menszi szerü a doki szerint akkor volt a beágyazódás csak el vagyok számolva rá 2 hétre megint véreztem de nem találtak semmi bajt most 27 hetes vagyok és hála istennek minden oké a babával.
2011. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 6+4 hetesen találtak hematómát a petezsák mögött. 3napig véreztem. Fekvésre ítéltek és kaptam rutascorbint meg utrogestant. Két hétig fekvés és utána megnéznek. Hétfőn megyek vissza hogy túlélte e a baba. Utoljára volt még szívhang. Remélem most is lesz még.
2011. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Volt UH, baba megvan, de újabb 3 hét fekvés vár, mert egy kis rész a szikhólyagból nem tapad rendesen a méh falához.

Ez van, ezt kell szeretni... :(

2011. szept. 23. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 9 hetesen véreztem de nagyon durván. Hatalmas alvadt vér minden, amit el tudsz képzelni, tiszta horror volt az egész. Most itthon fekszem. :S

A baba a méhszájnál van és a lepény is ott tapad(elöl). Teljesen kivagyok, remélem minden rendben lesz.


Te hány hetesen véreztél be?

2011. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A hetediken, ha jól számoltam, 6 és fél.

Azóta itthon. Hétfőn lesz uh, remélem minden rendben.

2011. okt. 6. 11:45
 9/9 A kérdező kommentje:

Most látom, milyen hülyeséget írtam. A petezsák nem tapadt, nem a szikhólyag.


Olvastam ilyenről, hogy az problémás, ha a méhszájnál van. Kitartást neked!!

2011. okt. 6. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!