Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyatosan sok hajam hullik...

Iszonyatosan sok hajam hullik kb 2 hónapja?

Figyelt kérdés

Voltam már fejbőrvizsgálaton és ott azt mondták, hogy a fejbőrömmel nincsen semmi, tehát nem az okozza, hanem belső probléma - vas hiány és vitamin hiány - lehet. Én kinéztem magamnak pár vitamint, és az lenne a kérdésem, hogy ezeket szedhetem-e együtt?:

-Eurovit Vas cseppek

-Eurovit szépségvitamin

-Béres Vitalin multivitamin pezsgőtabletta


A vas-ra mindenképpen szükségem van mivel utánanéztem és minden tünetem megvan (sápadtság, szédülés, fáradtság, hajhullás és a szellemi teljesítőképesség csökkenése), ami a vashiányosoknak.


Az Eurovit szépségvitamin mellé nem baj, ha még szedek multivitamint? Vagy a kettő együtt már sok lenne?


2012. nov. 25. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Kéne nézetned teljes vérvételt + hormonális vérvételt. Engem góckutatásra is elküldtek, ki is kellett venni a mandulám, mert gócos volt. Nekem forcapil kapszula + oldat segített.
2012. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
góc, pajzsmirigy, ami elsőként vizsgálandó. Kérj beutalót endokrinológushoz, aki lekéri a laborokat.
2012. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először kérj egy teljes vérvételt háziorvosodtól, lehet hogy vashiány miatt van. Utána hormonvizsgálat és góckutatás. Ha minden rendben és vitaminhiány akkor Revalid vagy Forcapil ami nagyon hatásos.
2012. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már vettem vasat és már vitaminokat tartalmazó pezsgőtablettá, illetve egy hajvitamint és azt gondoltam, hogy nem megyek el az orvoshoz, de így, hogy mindannyian írtátok inkább mégis elmegyek, mert ilyen mértékű hajhullásnál, mint ami nekem van valóban jobb kideríteni az okát.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

2012. nov. 26. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el! Nekem a pajzsmirigyemmel volt komoly gáz, amikor hasonló tünetem volt. Arra aztán szedhettem volna a vitamint... a fodrász könyörgésére mentem el én is. A mai napig hálás vagyok érte.
2012. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!