Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múlik el a hüvelygombám,...

Nem múlik el a hüvelygombám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már meg se tudnám számolni, hányszor voltam dokinál. Kúp, krém, szájon át szedhető gyógyszer nem használ. Próbáltam vény nélkülit 2szer is, az se használ. Grapefruitmag -olaj, fokhagyma szintén nem használ. Nem járok már strandra, drága, minőségi wc papírra váltottam, de semmi. Fogamzásgátlót nem szedek és tartós kapcsolatom van. (tehát nem szexelek összevissza). Éjszaka alig bírok aludni, korán fekvő vagyok, alszok kb fél 10-től fél 1-ig, aztán felébredek a viszketésre, égésre, szúrásra, és 5-6 körül tudok csak nagy nehezen újra elaludni, akkor meg már lassan kelni kell... Néha eszembe jut hogy inkább megvakulnék csak ne lenne soha többé hüvelygombám...jó csere lenne:(

Nem tudok már mit csinálni, bocsi hogy hosszúra nyújtottam, kérlek segítsetek! Ismertek még valamilyen házi kúrát?

Köszönöm.


2009. aug. 17. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A párodat is kezelték amikor téged? Mert ha nem akkor visszafertőz! Akaratlanul is sajnos:( Nálunk is így volt. Neki is írt fel a doki 3 tabit és azóta rendeződött minden!
2009. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Candida diétát próbáltad már? Keress rá a neten. Mondjuk elég durva én végig olvastam és ennyit mondtam, na ja és akkor mit fogok enni? Mondjuk biztos megoldható, ha egy kicsit gondolkodik az ember.

Intim mosakodókat hanyagold semmire sem jók, ráadásul a második összetevője mindnek a sodium laureth sulfate, amit inkább nem kéne használni, meg parfum meg ilyenek. Szuper, egyik sem oda való.

Még a teafaolajat dicsérik. Nézz be a hoxa.hu-re, és keress rá arra, hogy hüvelygomba. Van két téma, rengeteg hozzászólással, többen is ilyenek (voltak) mint te, hogy semmi sem használt, aztán ott cserélik a tapasztalatokat, mindenféle praktikákról.

2009. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kezeltesd a párodat is, ha ő nemkapott se gyóccert, se krémet, akkor necsodálkozz h folyton visszafertőz.

hiába nincsenek tünetei, a pasiknál ez sokszor tünetmentes.

2009. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! én is azzal küzdök már egy ideje, én is kipróbáltam mindent, de nem segitett. Most elkezdtem a Candida-diétát, nem mondom hogy teljesen betartom, de nem eszek cukrot és minimálisra csökkentettem a szénhidrát fogyasztást, és elkezdtem használni az aloa vera forever living termékeket. Remélem azok jok lesznek valamire:S mert már én is nagyon kivagyok:S

jobbulást és irj majd hogy hogy alakult

2009. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!