Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek először nőgyógyá...

Holnap megyek először nőgyógyászhoz, ez hogy megy?

Figyelt kérdés

Előre félek, gondoltam szoknyában megyek + harisnya, de akkor ott mezítláb járkálok majd ha le kell venni? És hogy van ez, bemegyek megkérdezi mi a bajom, aztán megvizsgál és öltözhetek is vissza rögtön? Ugye nem nézi meg a mellem meg ilyesmi? Vizsgálat után még mi van?

Ja és utoljára másfél hete borotválkoztam ott lent, nem fog igénytelennek tartani? A combom meg tökre ki van pattogva a borotválástól... Valami fertőzésem van egyébként ezért megyek, de fogamzásgátlót is akarok, abból melyik az olcsóbb fajta?

Mindenki ennyire félt előtte? Minden miatt parázok már.

Válaszoljatok mindenre!! :D



2012. nov. 25. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-mindegy, hogy milyen ruhában mész

-a zoknit nem kell levetni

-kérdezni fog, hogy élsz-e már nemi életet, rendszeres-e a menzeszed, mikor volt utoljára menzeszed, volt-e már terhességmegszakításod

-megnézheti a melleidet is

-nem érdekli a nőgyógyászt, hogy mennyire szőrös a nunid

-fogamzásgátlóból nem a legolcsóbbat fogja felírni, hanem azt ami neked a legmegfelelőbb (persze ezt csakis a vizsgálati eredmények után)


Azt hiszem, mindenre válaszoltam, legalábbis remélem.

Ne izgulj, nem fog megenni téged!

:D

22/L

2012. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először beszélget, kérdi, mikor volt az utolsó mensid, aztán levetkőzöl, megvizsgál. Ha először mész, lehet, hogy a melleidet is.

Utána megint beszélgetés, a fogamzásgátló megbeszélése.

Valóban ne a legolcsóbbat kérd, mert azt kell, ami a szervezetednek a legjobb.


Igen, általában félünk, mi nők :-)

Én annyira, hogy már felnőttként, (tervezett) babámmal terhes voltam, mikor először elmerészkedtem nőgyógyászhoz.


De túlélhető, tekintsd kötelező kellemetlenségnek.

ui:e borotválkozz, inkább krémmel szőrteleníts, ha érzékeny a bőröd.

(40)

2012. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ebből a cikkből talán minden kérdésedre választ kapsz! :)

2012. nov. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. Kérdéseket tesz fel, olykor kellemetlenek lehetnek (utolsó mensi, volt-e már szex...)

2. Megtekint odalen kívülről

3. Feltárja a hüvelyedet, egy távcsőszerű műszerrel (kolposzkóp) megnézi odabent, majd kenetet vesz.

4. Kézzel nyúl be és a másik kezével nyomja a hasadat. Ha szűz vagy, a végbélen keresztül...

Ha először vagy, akkor a melledet i megvizsgálja

2012. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!