Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Derék fájás és menses?

Derék fájás és menses?

Figyelt kérdés
42 éves vagyok és van,hogy 3-4 hónapig kimarad,de van ,hogy havonta van mensesem.A múlt hónapban pl.kevéske barna folt volt,aztán semmi.És okt.közepe óta igen csak hajoláskor,előre dőléskor,emeléskor erőteljes fájdalmaim voltak.Jártam tornára,kaptam gyógyszert,de nem javult.Ma megjött,de elég szépen,és mintha elmúlt volna a derékfájásom.Bár azért fáj még egy kicsit.A két dolog összefüggésbe lehet?
2012. nov. 26. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott fájni a derekam menstruáció előtt, meg közben. Szóval lehet összefüggés, de ha mindig hajolgatáskor fáj és nagyon erőteljesen akkor nem valószínű, hogy ettől volt. Azért ez nem jellemző ilyen mértékben.
2012. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!