Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyajegy-para! Más is járt...

Anyajegy-para! Más is járt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Kedden leveszik az egyik gyanús, elmosódott szélű anyajegyemet és én rettenetesen félek! A szövettan eredménye kb. 2-3 hét. Nem tudom, hogyan bírom ki addig ép ésszel, annyira be vagyok kakkantva. Más volt hasonló helyzetben?

2012. nov. 26. 14:31
 1/7 anonim válasza:
a testvéremnek a nemiszervéről vették le, de ő is félt, de utàna azt mondta, semmi horrorisztikus nincs benne :)
2012. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a szövettantól fél.
2012. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A leszedéstől nem kell félni, az nem vészes. Viszont a szövettant sajnos ki kell várni. Elég idegesítő, de próbálj meg ne minden pillanatban rá gondolni és akkor hamar el fog telni az idő.
2012. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, a szövettantól félek!!!Nehéz nem gondolnom rá, állandóan sírhatnékom van. A neten olvasgattam és nagyon megijedtem.


Nem tudom, mióta van meg ez az anyajegy és azt sem tudom, mennyit változott. Nem nagy, de tény, hogy a szélei elmosódottak. Tudom, hogy csak a szövettan a tuti, de nagyon félek a melanómától.

2012. nov. 26. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Rólam már hatot levettek, semmi baj nem volt a szövettannal. Nekem is elmosódott volt a széle az elején, de mire már nagyobb lett, egységessé vált.

:)

2012. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajna ha melanómád van, teljesen felesleges paráznod. Ha nincs, akkor is.
2012. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi lett a vége a parának? Mi volt az alapdiagnózis?
2016. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!