Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Voltatok már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már hasonló helyzetben? És pszichológusok! Megőrültem? :D Elég para.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez most egy konkrét kisregény lesz, úgyhogy csak az olvassa el, akit tényleg érdekel!:)

Nem szeretem a kapcsolatokat. Egyszerűen képtelen vagyok megmaradni bármiféle kapcsolatban. Nagyon sokszor megpróbálkoztam vele, nem ment, szóval mondhatjuk akár úgy is, hogy az egyéjszakás kalandok híve vagyok, érzelem SOHA, csak szex, idegenekkel főként.(Most lehet k.rvázni, de ez van)

Eddig viszonylag jól elvoltam, de mostanában attól félek, elkezdtem megőrülni. Van egy srác, akivel volt köztünk valami régebben, illetve ő akart komolyabbat, én meg akkor beparáztam és visszautasítottam, nem is egyszer. A kapcsolatunk is különleges volt, állandóan öltük egymást, de imádtunk veszekedni, és testileg is 120 fokon volt minden. Én azt hittem, neki csak játék ez az egész, ahogy nekem, de később rájöttem, hogy tényleg szeretett. Azt hiszem, a magam módján én is szerettem, csak túlságosan féltem kimutatni.

Ő egy éve elment fősulira, a gáz csak az, hogy egyre többet gondolok rá. Sosem volt hosszabb kapcsolatom, és nem is bántam nagyon, sőt most se bánom, de valahogy egyre jobban vágyom valakire, aki szeret és megvéd és én is szeretni tudom. Ez idáig még oké, sőt, valahol mélyen meg is könnyebbültem, hogy mégsem vagyok robot. Ott lett para a dolog,amikor kiderült, hogy pár hónap múlva visszajön a városba egy időre. Akkor elkezdtem magamban egy saját kis világot felépíteni, ahol ő a barátom, együtt járunk és valahogy már néha nem tudom, hol van a valóság és a képzelet határa. Pl. olyanokat gondolok, hogy ,,bocsi, nem érek rá 27-én, mert akkor megyek hozzájuk és bemutat a családjának!" vagy ,,remélem, ma a zöld pólóját veszi fel!" vagy ,,áh, nem eszem többet, a végén még meghízom és kiszeret belőlem"... Aztán mindig észbekapok, hogy nem is a pasim, nem is volt soha, és még a városban sincs! Mégis úgy nézek magamra, mint aki párkapcsolatban van.. Akkor miért érzem úgy, mintha skizofrén lennék? Esküszöm ez iszonyú para, olyan mint amikor a 90éves nénikék csinálnak egy tál levest a férjüknek, aztán rájönnek, hogy a férjük már 30 éve meghalt..:D És az a legijesztőbb, hogy amikor ezeket gondolom, tényleg olyan az első pár másodpercben, mintha a "kapcsolatunk" valóság lenne, aztán hirtelen leesik..

Mi van velem? Érzett már valaki hasonlót?


2009. dec. 3. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A regény végére rá kellett jöjjek, hogy nem vagyok egyedül. Habár az első része nem igaz rám, én mindig is kapcsolatcentrikus voltam, de nem igazán jöttek össze a dolgok soha sem. Jelen állapotban viszont van egy lány barátom(sajons csak barát) és hát az álmodozós rész nekem is megvan. Elég erősen. Szeretem beleélni magamat, hogy vele vagyok. Reggel inkább 3 percet még feXek az ágyban, de álmodozok vele. Szerintem normális dolog ez, de mindig tudom, hogy olyan kicsi a megvalósulás esélye...
2009. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég fura ez...én még nem hallottam ilyet, de mi lenne ha elmennél egy pszichológushoz? Hátha tud segiteni és kihozza a legmélyebb titkokat hogy ez vajon miért van? Innen nehéz lenne segiteni4 Viszont nincs egy barátnőd akivel ezt megtudnád beszélni, ha nem akarsz egyből orvoshoz fordulni?! Hidd el, valakinek el kéne mondanod aki ott van melletted, mert én innen messziröl hiába irok tanácsot...

Igazából tanácsot sem adnék szívesen, mert ha megfogadod és nem jön be én leszek a sz@r...

2009. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Atyaisten.

És soha?

"volt egy kapcsolat akivel szakítottam de soha nem is jártunk csak a képzeletemben"

Hát ez kegyetlen ilyesztő kérdés. Jól meg kell nézni kikkel ismerkedünk meg.

Lehet majd legközeleb valaki azt álmodja hogy húst szeletel a főzéshez miközbe engem darabol.

Á nagyon ilyesztőek vagytok.

2009. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán belezúgtál, ha visszajön a városba beszélj vele, max dugtok megint egy jót :) de ha még ő is érez valamit irántad, megér egy próbát.
2009. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát, köszönöm mindenkinek, amúgy nagyon remélem elmúlik ez a behülyülés, és elfelejtem az egészet:) külön köszönet a 3.hozzászólónak, biztos nagyon pozitív és türelmes ember.
2009. dec. 4. 00:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Mániákus birtoklásvágy. Semmi extra, szépen haladsz. Pár év az emberré válásig.
2009. dec. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A képlet így kívülről nagyon egyszerű: életedben először szerelmes vagy! Nem vagy se skizofrén, nincsen semmi bajod. A nők egy része - persze nem mindenki - mikor szerelmes lesz, álmodozik és szabályosan bele képzeli magát abba a kapcsolatba ami nem is létezik. Fogadd el a tényt, hogy szerelmes lettél:) De emiatt ne fájjon a fejed! Remélem összejöttök és nagyon boldog lesztek!


21/Selena

2009. dec. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:

Előzővel egyetértek! Itt arról van szó, hogy szerelmes vagy és tényleg akarod azt a srácot! Szóval ha rám hallgatsz, amint lehetőséged lesz rá akkor tedd meg a lépést, hogy kapcsolatot kezdeményezz vele, mert amíg nem teszed meg addig csak emészted magad!

22/F

2009. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!