Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában sűrűn vagyok...

Mostanában sűrűn vagyok felfázva illetve az alhasam nagyon fáj, a medencémnél. Esetleg valakinek hasonló érzés v. tapasztalat? 15/L (többi lent)

Figyelt kérdés
Leginkább szorító, görcsös fájdalmat érzek (bár nem nagyon tudom megfogalmazni ezt a fájdalmat). A menstruációs görcsöket kizárnám, mert nagyon ritkán szoktam görcsölni, akkor is csak pár percig maximum.
2012. nov. 16. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos csak annyit tudok mondani, hogy minél előbb menj orvoshoz, nehogy komolyabb baj legyen! Remélem soha nem is lesz semmi bajod! :)
2012. nov. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Javaslom, tegyél az ellen, hogy felfázz... Ne legyen kint a derekad, vegyél hosszabb ruhákat, vastagabb zoknit..

Valamint van egy Troparin Combinatum nevű simaizom görcsoldó. Ennek a szedését ajánlanám, persze csak napi max 1 szemet. Nem erős gyógyszer, és nagyon szuper görcsoldó. De van alternatív megoldás is.. Ezt hamarabb ajánlom! Ha nincs hasmelegítő párnád, akkor tegyél egy műanyag flakonba forró vizet, tekerd bele konyharuhába, ágyneműhuzatba, vagy bármibe, hogy ne égessen a palack. Picit feküdj féloldalasan, és tedd a fájó felületre! Ha kihűl, frissítsd, hogy újra meleg legyen!


Jobbulást! :)


24/l

2012. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek :)
2012. nov. 18. 15:11
 4/4 niki166 válasza:
szia , megtudod mondani neked hogy múlt el ? vagy rájöttél hogy mi pontosan a bajod ? mert nekem most ugyanez a problémám amit te leírtál .
2014. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!