Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb mellben csomó? Többi lent.

Jobb mellben csomó? Többi lent.

Figyelt kérdés

Múlt hónapban felfedeztem egy mozdítható, nyomásra fájdalmas csomót jobb mellemben. Írták itt, hogy meg fog jönni és el fog múlni. Így is lett és nagyon örültem. Erre most, 9 nappal menstruáció után megint megjelent és fáj, és ugyanaz mint volt. Ez mi lehet? Lehetséges, hogy már kb két héttel mensi előtt jelenlen meg? Azért az elég sok idő, nem? Vagy lehet a stressztől? Esetleg fogamzásgátlótól?

Majd megyek dokihoz,de most beteg vagyok. Anno, bármi bajom volt,az államnál bedagadtak a nyirokcsomók. Lehet, hogy ez is nyirokcsomó, és most ez az érzékeny, nem a nyakamnál lévő?


2012. nov. 27. 18:26
 1/2 anonim válasza:
El kell menned orvoshoz, az ultrahangos kivizsgállás során az orvos látja, hogy mirol van szó. A cisztával legtobbszor nem csinálnak semmit csak figyelik a késobbiek során. Nehalogasd az orvost, ha beteg vagy akkor sem.
2012. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Muszáj orvoshoz menned!
2012. nov. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!