Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit javasoltok gyakori...

Ti mit javasoltok gyakori felfázás ellen?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 05:22
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Áhhh, én is nagyon felfázós vagyok!

Van, hogy két zokni van a lábaimon egyszerre, plusz hordok derékmelegítőt.

Arra figyelj, hogy hogyha még otthon is vagy, mindig legyen mamusz rajtad! Derekad se lógjon ki soha! De amúgy azt hiszem, hogy az áfonya(?) jó rá. Teaként, bogyeszként, vagy simán. Azért ezt ne vedd biztosra, nézz szét a neten, hogy tényleg jó -e rá az áfonya.

2012. nov. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Urológust.
2012. nov. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Sapka+sál, C vitamin, meleg tea.
2012. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sapka+sál felfázásra?
2012. nov. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a patikus Intim Aid krémet javasolt. Rákerestem előbb az interneten és felfázás mellett több mindenre is jó. Én használom mikor problémám van. Keress rá és olvass utána..
2012. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A felfázást megfázásnak olvastam... ezért írtam a sapkát és a sálat.



Derékmelegítőt javasolom.

2012. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vörösáfonyaital naponta egy pohárral iszom, azóta semmi bajom nincs. Figyelj nagyon oda a tisztálkodásra, nekem elég, ha edzés után nem megyek egyből zuhanyozni. Ha nem segít ez sem akkor orvos.
2012. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a hólyaghurutot (felfázást) kisebb százalékban okozza a klasszikus felfázás, tehát zokni, mamusz hiánya. Nagyon sok minden okozhatja, rengeteg féle bacilus, ami ha nincs rendesen kikezelve később komoly gondokat okoz, vesegyulladástól elkezdve mindenféle "jót".


Én orvoshoz fordulnék, és azt is javasolják, ha a hólyaghurut évente 3 alkalomnál többször előjön.

2012. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A frezyderm intim segítség és tőzegányofa tea vagy tabletta nagyon jó rá.
2012. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Rowatinex kapszula, vény nélkül kapható. Plusz sok folyadék, napi 3 liter legalább.
2012. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!