Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol lehet MOST műfenyőt...

Hol lehet MOST műfenyőt venni? Ilyenkor olcsóbb vajon, vagy november-december környékén?

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
minek a műfenyő? szerintem rettentő csúnya... de ha te azt akarsz .. na mind 1 szerintem ilyen helyeken, hogy obi, baumax, talán.. pár hét múlva a nagyobb plázákban, szupermarketekben (pl. tesco) kapsz szerintem. a legtöbb bolt már tele van télapókkal meg szaloncukrokkal...
2012. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az igazi fenyővel az a bajom, hogy az erdőben sokkal jobban mutat, mint a lakásban, holtan. Szóval inkább műfenyő, amivel évente megmenthetek legalább egy igazi fenyőt...

Köszi a válaszod! Akkor majd megnézem a tesco-ban. A télapókat én is láttam már, de nevetségesen drágák, főleg a szaloncukor! Borzasztó!

2012. okt. 16. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
A fával is így lesz! Mivel még nincs rá nagy kereslet, ezért nem lesz olcsó. Szerintem várj vele, igazából valószínűleg karácsony után lehet majd olcsón venni, amikor próbálják elpasszolni a megmaradtakat. Most még nem, mivel tudják, hogy később úgyis megveszik.
2012. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dec.24-én lesz majd olcsóbb és ünnepek után.
2012. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi úgy vettünk pár éve,hogy 24.-én d.u. 4 körül(ez így elég rizikós úgyhogy nem ajánlom)nekünk nagy szerencsénk volt mert egy nagyon jó,drágább fát(tényleg csak nagyon közelről látszik,hogy nem igazi)megkaptunk ezer valahányszáz forintért,mert mindent kiakartak szórni.
2012. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és ez a Tesco-ban volt.
2012. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csakkacsa0 válasza:
Januárig várj :D
2012. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!