Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért van az, hogy már egy...

Mért van az, hogy már egy hete megakar jönni (így is már 2 hetet késett), és ezt úgy értem hogy fáj a hasam meg görcsölget, de még mindig nem jött meg. Mi lehet a probléma? Tudom lehet orvoshoz kéne mennem, de hátha volt/van valaki még így.

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 12:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
Előfordulhat, hogy akár ki is marad egy ciklus, persze ez csak fiatal korban "normális"
2012. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
20 éves leszek vasárnap...
2012. nov. 29. 12:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Előre is nagyon boldog születésnapot és minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg terhes nem lehetsz? Azert kerdezem mert nekem ugyanigy kezdodott a terhessegem...
2012. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen hogy kimaradt..viszont én 17 vagyok.. Menj el dokihoz szerintem !
2012. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jaj nagyon szépen köszönöm :)
2012. nov. 30. 19:28
 7/11 A kérdező kommentje:
Terhes biztos nem vagyok !
2012. nov. 30. 19:28
 8/11 anonim válasza:
Szió. sztem mindenképpen menj el vele orvoshoz, az a biztos:) nem vagy esetleg stresszes mostanában? az is befolyásolhatja. én is ugyanebben a cipőben jártam és nagyon megszenvedek vele, mert nem mentem el időben orvoshoz.úgyhogy menj, nem veszítesz vele semmit
2012. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia.

Hát de eléggé az vagyok...

2012. dec. 31. 18:43
 10/11 anonim válasza:
7-es vagyok. alapból sokat idegeskedsz v amiatt, h nem jött meg? szerintem nyugodj meg, semmi baj nem lesz abból, ha elmész a dokihoz, felír vmit és helyreteszi a dolgot. Ha pedig nagyon nagyon feszült vagy, este is nehezen alszol el, netán vizsgákra készülsz és nagy a hajtás, akkor ajánlom a Sedatif PC homeopátiás szopogató tablettát, nekem nagyon bevált:) 1000ft körül van és 40 db-os. majd írj, h bejelentkeztél-e aa dokihoz és h mit mondott, mit írt fel:) kitartás és ne idegeskedj:);)
2013. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!