Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek hogy...

Volt már valakinek hogy kimaradt egy havi menstruációja?

Figyelt kérdés
10. 11.-e fele kellett volna megjönnie de semmi . Mitől lehet ez ? Volt már ilyen másnak is ? 15 vagyok márciusban leszek 16 éves.

2012. nov. 29. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem volt már, sőt olyan is, hogy 2! havi maradt ki. idegességtől is megvan az ilyen. azt nem feltételezem, hogy 15 évesen terhes lennél. :)


szerintem ez még normális, de ha nagyon idegesít, elmehetsz nőgyógyászhoz.

2012. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha élsz szexuális életet, akkor gondolni kell a terhességre. Ha ez kizárható, akkor lehetséges, hogy még nem állt be rendesen, nem írod mióta menstruálsz?! Ha esetleg voltál beteg, szedtél antibiotikumot, akkor az is bekavarhat.
2012. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Volt,hormonális dolog állt a háttérben,de sok oka lehet.
2012. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elején volt olyan,hogy 2 hónap is kimaradt.Ennek több oka lehet:hormoningadozás,terhesség,a stressz is nagyon befolyásolja.
2012. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, eleinte elég sokszor volt, mondjuk nekem korán jött meg, 9 éves voltam. De késni még mindig szokott, pedig eltelt 10 év :) Volt, hogy pl antibiotikum kúra miatt késett, vagy pedig pont azért, mert rástresszeltem, hogy na mikor jön már meg, és ideges voltam :D Mondjuk nekem még mostanában is csúszni szokott pár napot, vagy esetleg előbb jön meg :D Egyénfüggő, hogy kinek mikor áll be rendszeresen a ciklusa :) Ha nem rég óta van meg, mármint mondjuk 14 évesen jött meg először, akkor bőven van időd még :) Ne aggódj :) Ha nemi életet nem élsz, akkor csak ritkán lehet olyasmi, ami miatt elmaradhat egyébként :D
2012. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 3-nál több hónap marad ki, akkor a biztonság kedvéért menj orvoshoz. :)
2012. nov. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!