Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg normálisan...

Miért nem jön meg normálisan a menszeszem? Kicsit félek remélem nincs okom aggodalomra.

Figyelt kérdés

A múlt hónapban csak barnáztam, hiába vártam, hogy megjöjjön erős barnás picit véres folyásom volt. Azelőtt nemrég voltam nődokinál de nem talált semmi rendellenességet, annyit mondott, hogy baktérium van a hüvelyemben de arra kaptam hüvelykúpot. Most ebben a hónapban még eddig nem jött meg. Ma reggel fájt a hasam épp úgy ahogy menszi első napján szokott mielőtt megjönne. A wc papíron (elnézést a részletességért) rószaszín-véres csíkokat találtam, a mellem is püffedt de semmi. A párommal 1 éve vagyunk együtt, mindig védekezünk, nagyon odafigyelünk. A 7végén (tettem is fel erről kérdést) történt egy kis balesetünk ugyanis pár perc után lekerült róla az óvszer és bennem maradt de amint észrevette én kivettem és azt követően lezuhanyoztam, belül is megmostam magam. Picit félek remélem ebből nem lesz gond. Már most hónap vége van már tényleg várom, hogy megjöjjön de hiába fáj a hasam és hiába vannak előjelek sajnos nem jött meg még mindig. :( Szerintetek lehetek terhes? Nincsen semmilyen tünetem, csak menszire utaló ... De azért picit félek!

L/18


2009. aug. 18. 14:00
 1/5 A kérdező kommentje:
oké mostanra már megjött :D
2009. aug. 18. 14:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor minden oké! :)
2009. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az jó:) irigyellek:)
2009. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
miért ... Neked talán van vmi problémád vele?:(
2009. aug. 22. 01:55
 5/5 A kérdező kommentje:
mármint a menszeszedre gondoltam nem arra h nekem megjött :D
2009. aug. 22. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!