Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyirokcsomo a honaljamban, es...

Nyirokcsomo a honaljamban, es nagyon faj. Elmulhat magatol?

Figyelt kérdés
igaz,h mandulagyulladasom van,elkaptam a kisfiamtol,enyhe laz,natha.lehet ettöl?persze ha par napon belul nem mulik akkor orvos,de igyekszem kuralni magam.hetfön kezdek 1.nap munkaba,nem hianyozhatok.mit tegyek?

2012. nov. 30. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer, alig bírtam felemelni a karom, kb. 2-3 nap után már nem volt bajom vele.
2012. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pedig ez lehet komoly is,akár rák is,irány az orvos,még ma
2012. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Limfóma nem fáj. Rákra, hetek-hónapok óta tartó általában fájdalommentes nyirokcsomó duzzanatból illetve egyéb tünetekből(fogyás,megmagyarázhatatlan láz,éjszakai izzadás,viszketés,stb.) következtethetnek.És akkor is csak az esetek kis százalékában veszélyes.

Sokkal valószínűbb hogy valami gyulladás van a szervezetedben.

2012. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kollgámat nem rég temettük,nyirokcsomórákkal.

Neki fájt.Nem elsőre,hanem hónapok múltán,és izzadáson kivül semmi más nem jelezte,izzadást betudta a melegnek,stressznek.


Menj orvoshoz,orvos van ma is,holnap is munkanap van,van ügyelet,hétfőn meló után.

2012. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!